Follow me home

Follow me home

Član
Da li je neko probao ovo na Peugeotu? Interesuje me ima li ovo na svim modelima ili zavisi od opreme?
 
Član
Vecina ih treba imati. I tvoj 307 mislim da treba da ima. Lijepo kad ugasis, povuci palicu od svjetla sebi i pusti i radice nekih 30-tak sekundi :D
 
Član
Vecina ih treba imati. I tvoj 307 mislim da treba da ima. Lijepo kad ugasis, povuci palicu od svjetla sebi i pusti i radice nekih 30-tak sekundi :D
E druze, kod mene nece pa nece. :mad: Probao sam kao na snimku, pa jel ja stvarno ne mogu potrefiti kombinaciju ili sta je, pojma nemam, uglavnom ne svijetli :grumpy: Ne znam ima li ikakve veze sto su mi xenoni na autu?
 
Poslednja izmena:
Član
ma nema tu kombinacije :D Kod mene je 307 2003. Samo kad ugasis blicnes i to je to. Izgleda nema tvoj model onda o_O
 
Član
Nije to nešto u redu kod tebe, mnogo ti stvari ne funkcioniše. A s obzirom da imaš preklapanje retrovizora i perače, oprema je dobra, i sigurno ima i ovu opciju. Možda sve to što ti ne radi je povezano.
 
Član
Nije to nešto u redu kod tebe, mnogo ti stvari ne funkcioniše. A s obzirom da imaš preklapanje retrovizora i perače, oprema je dobra, i sigurno ima i ovu opciju. Možda sve to što ti ne radi je povezano.
Pa eto i ja pocinjem da sumnjam da je to nesto povezano, nesto mi nerealno da sve to ne radi odjednom. Nista, vozim na dijagnostiku, nema druge ;)

Na dijagnostiku sam isao kad sam kupio auto u septembru, nije bilo nikakvih problema.
 
Član
Treba vidjeti da se posebno ispitaju te funkcije na dijagnostici, možda samo generalna ne pronalazi te probleme.
 
Top