Folije

Folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momci zanima me folije cijena i kvalitet i gdje se ima uzeti ovde kod nas okolina Tuzle mislio sam da kupim Sive posto je boja auto metalik siva i otprilike po vama koliko i bilo dovoljno da zatamnim pozdrav unapirjed i hvala


Evi i fotka auta i ako neko mze da uradi u nekom prgramu pa da postavi bio bi mu zahvalan pozdrav svima

Pa zar niko nezna nista o folijama
 
Heh, ti bi pretpostavljam nesto kvalitetno i jeftino, a toga kad su u pitanju folije nema...
Imas one pijacarke po 10-20km, al to ne vrijedi k...

Bile teme, samo Llumar, 300Km i perfektno...

Toliko znam :)
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
Heh, ti bi pretpostavljam nesto kvalitetno i jeftino, a toga kad su u pitanju folije nema...
Imas one pijacarke po 10-20km, al to ne vrijedi k...

Bile teme, samo Llumar, 300Km i perfektno...

Toliko znam :)
Ma ne trazim bas ni kvalitetno sada ani lose nesto srednje naspram kola heheh a te pijacarke sam uzimao u Vitezu jbg prvi put se sreo sa tim pa nisam znao kako da polijepim pa mi baloncica bilo oblak mali heh a sada bi uzeo ove sive posto sam nesto poceo na kolima da radim pozz ihvala ti
 
Član
Nemas srednje...imas pijacarske i llumar pa koliko ti je dubok dzep...ove prve znas gdje ces naci a llumar ti radi Zoka u Lipnici...cca250km za tvoje kompletno auto...zavisi koje folije budes radio al 40-50% ti je sasvim dovoljno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top