Folije

Folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
Danas bio na tehničkom  i nisam mogao proći zbog folije na zadnjoj šajbi!

E o tome i ja govorim, stavis, platis i odes na tehnicki pa ti kazu da skines...i sta onda...

Odo na pijacu...:lol:





Ma drzava nam je zakon...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
MA mozes slobodno zadnja bocna i zadnje staklo....ima tona ljudi sa folijama pa ih ne mori murija :)

ja sam negdje na forumu naletio, neznam sad koji vw club ili na bh tuningu, gdje je neko stavio to za folije izvod iz zakona-izmjena i dopuna zakona iz jula mjeseca, koji kaze da u sustini smijes nazad zatamniti sve a vozacave suvozaceva i sofersajbu nesmije, ak nadjem postavit cu, a imao sam u autu izcopiran primjerak ubacio zbog murije ako se nadje neki da pocne pametovat samo da mu pod nos poturim:icon_smile:
 
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
Danas bio na tehničkom  i nisam mogao proći zbog folije na zadnjoj šajbi!

heh zato da ciki u osiguranju 10-15KM i neides na tehnicki, al se brines naravno o tehnickoj ispravnosti svog vozila...
Ne znam ja sam na proslom autu imao sve zatamljeno 50% pijacarskim folijama al sam ih beton uradio jer sam skido sva stakla pa radio 3 dana i fakat su izgledala extra i niko me nikad nije peglao i danas vidjam svoje auto folije stoje...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
Danas bio na tehničkom  i nisam mogao proći zbog folije na zadnjoj šajbi!

heh zato da ciki u osiguranju 10-15KM i neides na tehnicki, al se brines naravno o tehnickoj ispravnosti svog vozila...
Ne znam ja sam na proslom autu imao sve zatamljeno 50% pijacarskim folijama al sam ih beton uradio jer sam skido sva stakla pa radio 3 dana i fakat su izgledala extra i niko me nikad nije peglao i danas vidjam svoje auto folije stoje...

ja na tehnicki vec trecu registraciju ne idem,saobracajnu samo dam u osiguranje i covjek mi sve zavrsi,cak prije ni u sup nisam iso po saobracajnu,a ovaj put sam moro,kaze ne moze on vise dignut bez mene
 
Član
Ja sam uradio samo 2 bocna 30% s pijace i drama izgleda...ukupan trosak 5KM i malo vremena i zivaca...
A i ja sam tako registraciju uvjek radio kao ti fidel...
 
Član
JA sebi stakla necu zatamniti, samo cu staviti folije najsvijetlije koje postoje, da su neprimjetne...

Ne stavljam ih zbog zatamnjivanja i da se ne vidim, nego u slucaju da se slomije ( ili ga neko slomije ) da ostane u jednom komadu, da se ne razleti u milijun komada...odnosno da efekat bdue slican lameliranom staklu... ;)
 
Super Moderator
u nas sve zatamljena sem prednje sajbe i nikad nas nisu ni peglali za to... ne obracaju paznju jednostavno
a ko nam je radio ne znam jer smo tako kupili, al uradjene su extra na svakom staklu sve odmjereno kako treba, samo sto je neko zakacio prednju desnu il nesta upalo izmedju stakla i vrata pa se ostetilo
 
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
Danas bio na tehničkom i nisam mogao proći zbog folije na zadnjoj šajbi!

Ja danas radio tehnicki pregled i niko me nista nije zajebavao zbog folija it je ko gledao u njih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top