Folije

Folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto vidim ove folije je dozvoljeno samo na zadnja bocna stakla stavljati, pa sam odlucio da ih sam stavim polako posto mogu skinuti staklo za 3 minute, pa me zanima gdje ima kupiti blizu Mostara i koliko kostaju, ili ako neko ima da mu je ostalo nesto pa da se dogovorimo, posto su u mene jako mala ta bocna stakla...
 
Član
ako mislis ti da radis  te folije jos ako kupis na pijaci  drug neznma kak ce ispasti  jesi li ikada prije radio folije   ako nisi ond daj nekome da ti to uradi ko ima iskustva s tim ???  pozzz
 
Putovanja.ba
Administrator
Sa pijace nemoj, a ja licno nikad nebi samo zadnje, bolje nista nego pola, barem meni.

A sto se tice folija u blizini Mostra nebih ti znao reci gdje ima, imas u Sarajevu firmu koja to radi, mogu ti nabavit broj pa da zovnes i pitas.
 
Član
Ma nisam pri parama trenutno pa bi sad sa sad samo ta bocna dva uradio jer mi se ne da sa policijom zaj... i ovako me peglaju gdje stignu...a ako ne bude valjalo skinut cu i gotovo...
 
Član
MA mozes slobodno zadnja bocna i zadnje staklo....ima tona ljudi sa folijama pa ih ne mori murija :)
 
Član
Fele je napisao(la):
Sa pijace nemoj, a ja licno nikad nebi samo zadnje, bolje nista nego pola, barem meni.

A sto se tice folija u blizini Mostra nebih ti znao reci gdje ima, imas u Sarajevu firmu koja to radi, mogu ti nabavit broj pa da zovnes i pitas.

I ja bih ti predlozio da sacekas, pa kad budes imao para, zatamnis zadnja bocna i zadnju sajbu, jer ako zatamnis samo zadnja bocna izgledace smjesno....kako fele kaze, bar ce meni tako izgledati....:icon_biggrin:

I opet ti je bolje sacekati pa staviti orginal, nego stavljati one fus, jer se kroz fus ne vidi nocu nista, a danu folije izgledaju ljubicasto.... Zato stavis lummar i to ne ispod 80%...;)
 
Član
Aj dobro...odgovorili ste me...a taman sam se mislio zaj...malo s tim...
Hvala u svakom slucaju, pogotovo na brzim odgovorima...;)

Kad budem radio radit cu ovako...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top