folije za zatamljivanje

folije za zatamljivanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hocu da zatamnim golfa 4 ku i kontam se koja folia konto sam onu 30 posto gdje ih ima kupiti i koliko su love
 
Trebalo bi da imas u svakom auto shopu, sa sigurnoscu znam da ima na auto pijaci, 5km rolna, mozes pokriti zadnja bocna stakla,ali je kvalitet nidje veze. Kvalitetniju koju sam uzimao je u auto shopu ASEA, preko puta konzuma, kod skretanja na auto pijacu, uzima se na metar, ne sjecam se cijene ali je mnogo bolja
 
BHT Ovisnik
nema veze sto je u roli,zna se koliko je tamna,ja sam uzimao obicnu 5km komad,u svakoj trgovini autodijelova imas,samo je meni sad muka bil postavljao na hladnome vremenu jer kazu da to nije dobro
 

gox

Član
CoL3-99 je napisao(la):
nema veze sto je u roli,zna se koliko je tamna,ja sam uzimao obicnu 5km komad,u svakoj trgovini autodijelova imas,samo je meni sad muka bil postavljao na hladnome vremenu jer kazu da to nije dobro

ta folija od 5 maraka je smece jelenskom predzi staakla ona se grebe kamoli necim drugim na suncu se sve ogrebotine vide a i kad stoji duze vrijeme na autu nemoguce je skinuti lumar stavi 250km i 10 godina imas garanciju i rijesio si problem
 
Član
GOX01 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
nema veze sto je u roli,zna se koliko je tamna,ja sam uzimao obicnu 5km komad,u svakoj trgovini autodijelova imas,samo je meni sad muka bil postavljao na hladnome vremenu jer kazu da to nije dobro

ta folija od 5 maraka je smece jelenskom predzi staakla ona se grebe kamoli necim drugim na suncu se sve ogrebotine vide a i kad stoji duze vrijeme na autu nemoguce je skinuti lumar stavi 250km i 10 godina imas garanciju i rijesio si problem

svaka cast :cool:
 

gox

Član
arminnn je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
nema veze sto je u roli,zna se koliko je tamna,ja sam uzimao obicnu 5km komad,u svakoj trgovini autodijelova imas,samo je meni sad muka bil postavljao na hladnome vremenu jer kazu da to nije dobro

ta folija od 5 maraka je smece jelenskom predzi staakla ona se grebe kamoli necim drugim na suncu se sve ogrebotine vide a i kad stoji duze vrijeme na autu nemoguce je skinuti lumar stavi 250km i 10 godina imas garanciju i rijesio si problem

svaka cast :cool:

;)
 
BHT Ovisnik
dok stavim lumar na jettu mogu motor promjeniti:lol:
salim se,u mame mi vec nekih 9 godina na jetti ove obicne samo sto su malo izbljedile:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top