FOLIJE ZA AUTOMOBIL

FOLIJE ZA AUTOMOBIL

Član
Gdje kupiti u Sa folije sto se naljepljuju na krov i druge dijelove automobila ORAFOL, 3M i druge...:icon_question::icon_question::icon_question:
 
eo , pitaj njega .. on ima crnu foliju na krovu , pa ga pitaj gdje je radio !!! .. pozz

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2251
 
Član
clan TAXI radi te folije

i da ne otvaram novu temu, zna li neko gdje ima zelenkastu foliju kupit posto mi je nazad zatamljen tom foliom pa da ne odudara
 
Član
@ Dino - Kad saznaš gdje ima kupiti foliju probaj sam postaviti jer nije neka nauka ne ide se u školu za to.. Ljudi kod nas puno naplaćuju postavljanje tih folija ko da su doktori.. Ako ti se neda zajebavati onda platiš fino i nek ti urade

@ Armin - U Llumaru imaju zelenkastu i navodno je ta bolja od crne..
 
Član
haRRe_audi_a3 je napisao(la):
eo , pitaj njega .. on ima crnu foliju na krovu , pa ga pitaj gdje je radio !!! .. pozz

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2251

Emiru sam ja radio ;)
 
Član
Ja sam nasao ORAFOL foliju i kosta 5km kvadrat ali taj sto prodaje kaze da moze jednu godinu izdrzat na krovu i onda pocinju mjehurici da se pojavljaju :icon_sad:
 
Administrator
Dinno_Gti je napisao(la):
Ja sam nasao ORAFOL foliju i kosta 5km kvadrat ali taj sto prodaje kaze da moze jednu godinu izdrzat na krovu i onda pocinju mjehurici da se pojavljaju :icon_sad:

stavis tu, pa opet iduce godine ;) nije skupa ;) ako hoces kvalitetno javi se clanu zmayich ili taxi i nek ti urade kako treba ;)
 
Član
Dinno_Gti je napisao(la):
Ja sam nasao ORAFOL foliju i kosta 5km kvadrat ali taj sto prodaje kaze da moze jednu godinu izdrzat na krovu i onda pocinju mjehurici da se pojavljaju :icon_sad:

Imas 1godisnju, 3godisnju, 5godisnju i 7godisnju ;)

pa biraj, naravno sto cijene za sve nisu iste....
 
Član
a hoce li neko nakon ovoliko postova prokinut gdje se ima kupit u Sa:icon_question:
Naravno bio bih zahvalan
 
Član
pa odgovorili su najvjerovatnije u lumaru da ces naci meni za komplet auto folija ta malo na zelenkasto bila do 130 140 km pa et otprilike skontaj koliko je samo zadnja sofersajba
 
Član
drug pogledaj ti na stupu kod esmeralde ima ona prodavnica prodaju te stvari za svijetlece reklame. eh tu bi trebalo da ima da se kupi ta folija. nisam siguran al mogu ti provjerit sutra ako ne skontas nes.
 
Član
ado_d je napisao(la):
drug pogledaj ti na stupu kod esmeralde ima ona prodavnica prodaju te stvari za svijetlece reklame. eh tu bi trebalo da ima da se kupi ta folija. nisam siguran al mogu ti provjerit sutra ako ne skontas nes.

Ta firma (CEBOS) nije tu vec par mjeseci ako nema i godina ;)
 
Top