Folija za farove

Folija za farove

Član
Postoji li folija za farove tamna, a da ne smanjuje svjetlost. Ja sam naručio s E-yeba jednu svjetliju i jednu tamniju. Ta tamnija je crna ko noć i farovi izgledaju ako da su pređeni crnim sprejom a svjetlosti ne propušta ni 30%, ta svjetlija lijepo izgleda ali od 5000K xenona napravi kkao malo ljubičaste i smanji svjetlost za 20-30%. Stoji to na autu već godinu dana nije spalo i sviđa m ise kako auto izgleda ali sad bi to uradio s nekom kvalitetnijom. Pa ako znate nekog 100% provjereno da prodaje te folije da su uredu, da nebi opet kupio istu kao što imam kući
 
Ja sam sebi radio evo pogledaj. Vidljivost je i sad extra ne smanjuje puno.. Folija kupljena u Auto stilu u Bl
ff5ebd50c68e6c5d12cf0baec9f621a0.jpg

e8165014f7c43eb091c44d037d6999d7.jpg
 
Član
ma ove po piku su sve iste ja sam radio stopke sa svijetlijom i super ispadne bas kao da su nanovo lakirane..:)
 
Član
ma super i ova moja stoji, ne otpada i extra izgleda, ali mi umanjuje svjetlost, a negdje čitam da imaju te folije koje ne smanju svjetlost. Pa me zanima ima li to kod nas kupit?
 
Član
Ma krivo se izrazio:) ovo sto mi je sad na autu puno smanjuje svjetlost plus sto od bjelih 5000k xenona pravi kao ljubicaatu svjetlost
 
Član
ma svaka smanjuje probo sam i ja tri vrste do sada :p
il moras trpiti il skinuti skroz :D

ova je sad , smanjuje al nije puno u odnosu na one prije xD

P171115_16_03.jpg
 
Top