Folija za auto

Folija za auto

Administrator
Dali ima neko mozda iz okoline Doboja ili Gracanice da mi moze da uradi ovako nesto

sdc17743q.jpg

sdc17744.jpg

sdc177453.jpg
 
Član
Meni je neuporedivo bolje sa sivom metalik folijom, nego sa ovom bijelom.
A mozes i ti sam ovo napraviti :icon_biggrin:
 
Administrator
Ja mislim da nije ovo bjela naravno ja bi sivom metalik ko sto vecinom svi stavljaju pokusavo sam nesto ne ide me pogubim zivce i na kraju naravno sve pobacam
 
Član
Bolje ispadne kad se ofarba a sve jedno moraš skinuti plastike te i l radio folijom il farbo ako hoćeš da valja

Kod zlaje je doro ispalo pogledaj kod njega u garaži
A i jeftinije dodje ofarbati imaš troška 15 do 20 KM
A nece ti niko to polijepiti ispod 25-30 KM samo ruke + materijal a vidiš i kod ovog na ćoškovima da se primijeti da je folija ne teško je odraditi sa običnom folijom da valja a da uzmeš 3M ode cijena još gore za duplo :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Bolje ispadne kad se ofarba a sve jedno moraš skinuti plastike te i l radio folijom il farbo ako hoćeš da valja

Kod zlaje je doro ispalo pogledaj kod njega u garaži
A i jeftinije dodje ofarbati imaš troška 15 do 20 KM
A nece ti niko to polijepiti ispod 25-30 KM samo ruke + materijal a vidiš i kod ovog na ćoškovima da se primijeti da je folija ne teško je odraditi sa običnom folijom da valja a da uzmeš 3M ode cijena još gore za duplo :D

Upravo zato, ja sam radio sa tr1 folijom i jednostavno je nisam mogo razvuć, a da ne pukne, iako sam grijo...ovalna rupa sa ivicama... preletim vodobrusnim, jedan sloj primera, 3 sloja boje i to je to.. ako hoćeš radi sjaja i zaštite bezbojni. Ja sam radio masku samo primer i boja i drži, ne guli se lak ;)
 
Administrator
razlog zasto ocu foliju je samo sto kad mi se ne bude svidjalo mogu lako da skinem posle mislim kada dosadi a ovako vidi se na autu da ima po plastici ogrebotina itd sto me pojede
 
Top