Folcika

Folcika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Napravio sam gresku sto sam je prodao ali sta mogu idemo dalje.Prodao sam je za 4.800 KM
Buba je bila za neku laganu voznju, onako za penzionere. Malo mi je to dosadilo pa sam sad uzeo golfa 1 i imam motor 1.8 gti pa sam planirao da njega ubacim.
 
alexandar je napisao(la):
Ovo je moj najozbiljni projekat kojim se zaista ponosim.
Ovo je Buba 1300 iz 71 godine. Radio sam je 9 mjeseci i zaista sam ulozio puno truda.


MOJA NAJVECA GRESKA JE STO SAM JE PRODAO :icon_cry:

ja mislim da je ta buba sad moja ili se varam imam istu takvu ja sam sa ilidze kupio sam je prije 3 mjeseca
 
Član
Nisam znao da ima slicna mojoj. Nije to moja. Ja sam je prodao sefu i jos uvijek je kod njega, nece da je proda.
 
Član
super. To je grijehota prodati ali eto...

Mada jeste samo za penzionere :lol:

meni bila izasla jedna (isto '71 g.) u Mostaru. Jedan moj prijatelj (bolje receno njegova zena) je prodavali nakon 20godina. Sve na njoj bilo original. Samo steta sto nije mogla izdrzati tako dug put, pa je zbog toga nisam kupio :icon_cry:
 
Član
nismo je napisao(la):
buba je za 10, samo mi reci jesu li novi djeloovi ili si kromirao
[/quote

Ne znam hocete li mi vjerovati ali svi kromirani djelovi su original njeni koje joj je stavila fabrika, sem retrovizora.
Naravno samo sam ih polirao.
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:...kako extra izgleda...svaka rijec je suvisna...najbolje u svemu tome je sto si je prodao liku kojeg znas, pa je mozes vidjati kad hoces...a vjerujem da je i on nece prodati jos dugo godina!!!
 
Član
svaka ti cast drgu za ulozeni trud i za zivciranje odovojeno za ovo......steta sto si je prodao.......bas steta
 
Ej drug pozzz veliki , bas je steta sto si je prodao ,jer sad ta buba pati ,novi vlasnik (u hrasnici) je u pola unistio auto. Neznam samo sta ti bi pa je proda....... al et valjda ce bit jos buba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top