Focus 1.8TDCi <<<update>>>

Focus 1.8TDCi <<<update>>>

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vec neko vrijeme nisam bas aktivan na forumu (nema se vremena)...al danas sam bio vrijedan pa sam uradio par slika auta koje trenutno imam...za sada ne planiram nista raditi na njemu sto se tice izgleda, al ako neko ima neki prijedlog bilo bi mi drago da napise...

Ford focus 1.8TDCi, 116KS, 2002.god., oprema standardna nista spec.

To bi bilo od mene, evo slike...aparat mi je krntija, al sta je tu je...

 
Član
RE: Focus 1.8TDCi

fin ti je focus,boja mi se svidja,mogao si nabacit i koju sliku unutrasnjosti;)
 
Član
RE: Focus 1.8TDCi

Hvala svima, lijepa je boja pogotovo kada je sunce, jučer zatvoren dan bio pa nisu neke slike a i digitalac mi je star pa moze to i bolje izgledati...slike sam uradio u HDR-u, početnik sam...a biće i iznutra slike...bio prljav unutra...
 
Član
RE: Focus 1.8TDCi

Dobar focus, lijepo izgleda na slikama, ili je to zbog loseg aparata:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Focus 1.8TDCi

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ima 115 KS :) imam i ja isto 1.8 TDCI 2002 god :) FIN FIN

ima 115,6 to kad zaokružiš ima 116...al nebitno negdje piše 115 negdje 116...važno je da ide dobro ;)

Fiste je napisao(la):
Dobar focus, lijepo izgleda na slikama, ili je to zbog loseg aparata:lol::lol::lol:

Ma do aparata 100% :lol::lol:
 
Član
RE: Focus 1.8TDCi

U subotu na izlasku u Kiseljaku mi neko namjerno nekim ostrim predmetom zaparao cjela vrata pa do pola zadnjeg blatobrana/stranice...kad sam vidio to htio se ranit, auto mi ispolirano sredjeno i kad sam vidio j**o sam sve...uhhh
Neznam tko je mislim da nikad necu ni saznati neki ljubomorni momak garant ili bivša ili mozda neki bolesnik :icon_mad:

Evo slike kako izgleda, veceras sam ga vozio kod majstora da to proba srediti poliro je nesto je radio malo je sa kistom farbo gdje previse duboko...vidjecu sutra po danu ako se puno primjetilo moracu ofarbati gornju stranu vrata...

Najgore mi je sto mi mustarija treba doci iz Mostara pa mozda ga i prodam...pa sam skinuo xenone jer ih ne zelim halaliti...ako se proda bice nesto mladje mozda 307 pezo ;)

 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:bem ti bolesnike iskompleksirane,,bilo bivsa bilo ljubomoran tip mnogo je iskompleksiran i bolestan,,tebi je steta al ce se napraviti u njegovoj glavi nikad nece...pa od takvih stvari dobijem osip,i iritira stvarno cak i kod drugim se desi,,,il kad kreten na parkingu otvara vrata i lupi u tvoje auto novi lak ti se hoces ubit radi nekog seljaka,,,takve bi po kratkom postupku:icon_mad:
 
takvih likova je uvjek bilo i uvjek ce biti,,,,,ne vjerujem da je ovo djelo neke bivse nemaju one muda za toga al fkt sta ima od toga samo steti bezveze to je sigurno neka bagra adolescenata napila se i hajmo se zaje*avat,,,,
 
Član
stvarno zalosno,ovo u zadnjih nekoliko dana postalo toliko uobicajeno,nema ko se ne zali na parnice po autu,ne znam sta je toj raji,ulazes u auto,boris se,kupujes i onda ti neko ovako nesto napravi,ne do Bog da ga uhvatim na djelu,,obe ruke bi mu slomio svegami:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top