FM TRANSMITOR MP.3

FM TRANSMITOR MP.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa meni netreba to da se muzika pojacava do kraja..hehe..nego u normalama..i da mi ne šumi il da prekida..probavao sam u svom autu..lijepo mi zvucii..al se nisam vozio dok je to bilo prikljuceno..
 
Član
ma dobra je stvar ne gubish puno na kvaliteti ali se gubi... al za dnevne potrebe... super... kod nas koshta 3-5$ mozes spojiti od telefona preko usb stick-a do mpDRAJ
 
Član
ja imam onu kasetu,cener kosta,kaseta i ima zicu i na toj zici 3,5mm jack...to ustekas u mp3/mp4 player i gotiva
kaseta radi na principu neki magneta,koliko sam ja skonto
nije losa stvar,stari ne da vadit kasetasa,ono,razbice staklo i ti fazoni,svima je manje-vise poznato,pa sam to uzeo kao privremeno rjesenje
koristim to vec par mjeseci i za sad je ok
 
Član
E kaseta je vec krs tezi :D imao sam ih par :D procackas je malo, pritisnes je dok je u radiju, osjetno se popravi zvuk :D
 
Član
u mene ne treba nista cackat:icon_question:
sve ok,ne prekida,ne kvari se zvuk
ma zivim u gradu,muzika mi treba onih pola sata navecer kad se vozam,tak da i ovo moze proc,s obzirom da stari ne da cd player:icon_cry:
 
Član
imam ga ja i nisam bas zadovoljan sa čistinom zvuka.
uistinu to je mono odašiljač
po meni nije za veće ozvučenje jer pravi šumove, onako za solidno slušanje muzike je ok.
 
geller je napisao(la):
imam ga ja i nisam bas zadovoljan sa čistinom zvuka.
uistinu to je mono odašiljač
po meni nije za veće ozvučenje jer pravi šumove, onako za solidno slušanje muzike je ok.

a da nam se preestavis??:icon_rolleyes:
 
[attachment=9114]http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?id=2178863

evo ima i ovakve budu 40eur,ima 2gb svoje memorije....i podrzava i neke video formate
 
Član
Uzeo sam ga ja sebi, na obicnom radiu nije lose al ako imate pojacalo i bas to onda stvarno fino zvuci lol cujete samo bas:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top