FM TRANSMITOR MP.3

FM TRANSMITOR MP.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mene zanimaa ova stvarcica..jel ovo valja ista??:icon_confused:
dosadilo mi je przenje cd-ova i po autu da mi se fuljaju..
evo slika...
slika 1





sad da vidimo sta vi kazete na ovoo..:icon_rolleyes:

nije skupo cijena im se krece od 20 do 60km..
sad ima li skuplji ja to neznam..:icon_rolleyes:
 
Član
najvise ih ima po 25KM
nisu losi,fina stvar,bar koliko sam ja upucen,nije toliko los kvalitet zvuka,normalan,ne kvari se,bar njemu
 
neznam koji ima najvise..al mislim da cijena zavisi..da li ima karticu ili nee..
ima ih raznii..sad koji su otprilike najbolji.. koja markaa je najbolja??
 
Član
Ne znam za te... ali imam FM Transmitter za iPod/iPhone i zvuk je odlican! Placen 49€ u Austriji.

B000EH8K8S.01._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg
 
Član
black_devil je napisao(la):
neznam koji ima najvise..al mislim da cijena zavisi..da li ima karticu ili nee..
ima ih raznii..sad koji su otprilike najbolji.. koja markaa je najbolja??

vecina ide na usb-stick
a ne znam stvarno koja je marka najbolja,ak si dobar s parama pokusaj nac neku poznatiju marku,mozda philips to pravi,oni prave sve zivo,panasonic isto,i tome slicno...jer kad skontas,dat ces 40-50 KM za kvalitetnijeg kineza,al to je opet kinez
 
al stvarno mi se svida ova stvar..probao sam je jedne prilike u svom autu..radi normalnoo..i prikazuje mi ime izvodaca i pjesme na displeju..a tako i na bord kompjuteru..to mi se svida..a onako kad je cd pise track1,track 2..ovo je mislim dobra stvar al sad ako naletim na kakvu marku,,
 
Član
Imam i ja to kod starog u autu,stvarka za 10,jes kinez,ali brate mili sljaka sve,platio sam ga 40KM i vrijedi toliko,i da imam isti ovaj sto si stavio u prvom postu,i zato ti kazem uzmi neces se pokajati
 
Član
rodjak kupio, mislim 25-30 da je platio. jes ono dobro, al za raje koja nece da vadi fabricki kasetofon... izmedju ovog i cd-a, uvijek bi izabro cd... kvalitet zvuka, poprilicno slab...
ovo govorim sto sam ja taj probo rodjakov, isto ima preskakanja na rupama. sad ne znam jesul svi takvi...
 
Član
Kod mene emire ne preskace po rupama, jer se kod mene kopca na mp3 player, tj. spajam preko audio jacka. Imas sad i ovih koji primaju kartice, USB stickove i ovu zadnju vrstu kao kod mene. Jedina mana je sto su mi do sada crkla dva ona adaptera sto idu u transmitter, pa iz njega u 12v uticnicu, ali se isplati u pocetku odmah uzeti bateriju punjivu i rjesen problem. Ja bih licno izabrao ovaj zadnji sa slike u prvom postu, nema pomjeranja ni nista. Preporuka svima, ne pojacavajte zvuk do kraja na transmitteru ili kada ga kopcate na drugi izvor, smanjite za jedno 3-4 od maksimuma i nece biti problema, nit ce krcati kad pojacate na radiu do kraja... Ako koga sta zanima, nek pita :D
 
Član
Imam onaj prvi sa slika, nije los, kvaliteta zvuka zacudjujuce pristojna, mada se primijeti da kao da "nedostaje" jedan kanal, kao da salje mono, ne stereo, al za normalnu upotrebu nije lose. Kad vec imas zvucnike da valjaju, pojacalo itd. onda treba i HU biti kako treba, ovo je vise pomocno rjesenje, nego zamjena za dobar cd/dvd.

I Emire o kakvom ti ba preskakanju na rupama, cd da preskace ili????
 
Član
nije losa stvar imam to kod starog u autu,on nece da vadi fabricki,al ipak CD je CD,dosta se na kvaliteti izgubi.bar ja tako misljenje imam
 
Član
fidel je napisao(la):
nije losa stvar imam to kod starog u autu,on nece da vadi fabricki,al ipak CD je CD,dosta se na kvaliteti izgubi.bar ja tako misljenje imam

Ma naravno da se gubi, primjetno. Al za onog kome se ne dira fabricki radio, kao ni meni, prava stvar.
 
Član
vidio sam bruka ljudi to koristi nije losa stvar kvalitet osrednji meni nedovoljan ali fina i prakticna stvar za imat i kao sto trizex kaze nije zamjena za HU
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top