flex GT versus one252

flex GT versus one252

Ocjenite radove

  • flex GT

    Votes: 4 26,7%
  • one252

    Votes: 11 73,3%

  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ewo radovi flexa i one-a pa ocjenite, budite sto realniji, ne mojte ocjenivati zato sto vam je neko od njih jaran nego po tome kako su uradili. RESPECT :D

original.:
[attachment=1249]

flex GT.:



one252.:


waljda ce ovo ovako uspjeti, pa da nastavimo ovako da tunniramo :)

poZ
 
Legend
fino odradjeno ! knoxville .........druga bi bila odlicna imas malo izoblicenje vise fara.....al je extra...
 
Član
obadva rada su beton samo sto dajem glas Fleks gt zato sto mi se svidza sto nije previse spusten
 
moje misljenje je da je one252 kreativnije odradio prednji kraj, te se je rijesio vecine nepotrebnih dijelova... ali me felge nikako ne odusevljavaju...
obojica ste grijesili kod spustanja... bit ce bolje drugi put! :)

na kraju:
one252!
 
Putovanja.ba
Administrator
U jebote tito pa sta je ovo svaka cast momci, skidam vam kapu
 
Član
heh, moram li ja ocjenjivat :) :)

ovako, kod flexa su felge betonske, decal nije losh uklopio se nekako, i boja je dobra, ali zato mi ova carbon fibre nikako ne ide uz ove "upaljene" farove i mislim da ovo dvoje kvari totalno sve sto je postignuto. moje misljenje

kod one252 felge su bezveze, na vratima ima traga od crvene boje i ova crna linija naprijed je mogla ici pravilnije. dobro se rijesio detalja i prijednjeg dijela tako da glas ide njemu.

sve u svemu dobri radovi.

i da one252 se rijesio helikoptera :)
 
Član
sjajno obojica.... one252. je uradio vishe detalja tako da sam za njega glaso...

moram se i ja iskusat u ovome :))
 
Član
Ovo je moje misljenje. Oba rada su extra i bilo se tesko odluciti za neki od njih pa sam eci peci pec i ispao One
 
Član
Mislim da je vrijeme da proglasimo pobjednika..a po anketi sve je jasno..dakle one252 ide u polufinale..ČESTITAMO :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top