FK skoljke u Fabiju ?

FK skoljke u Fabiju ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li zna neko koji bi mogao sportski sic od FK-a stati u Skodu bez blamaze oko prepravljanja navarivanja i slicne gnjavaze oko vodilica sica ?

THX unaprijed ! ;)
 
Član
Aha....hvala puno...de samo mi reci ko ono ovdje sa foruma devri oko preprodaje FK proizvoda ?...jel ono edo ili tko vec ?
 
Član
jesi spreman da se neudobno vozis stavi te skoljke uf kako je to neudobnooooo jedino ako preklopne sa funkcijom namjestanja onda malo udobnije a ovako ajme meni kako je to neudobno pokusaj samo na more u skoljkama otici ima da se zgrcis citav vjeruj mi pokusao sam i odstranio ih ono je ok samo za piste nista vise
 
Član
Ma nisam ja ni mislio prave skoljke, ono glupost ziva, nego one sto mozes stelovat naslon....a to mi i jeste jedan problem oko kojeg se lomim, fora iamt skoljke, ta ne stavljam ih zbog silnih bocnih ubrzanja koje proizvedem sa svojih 68 konja, nego cisto sminke radi, ali hebe me to jesu li kako tvrda sjedala, jer idem dosta cesto u Split i Dalmaciju... pa sad mozgam jel se isplati bacit nekih 5-6 stoja na siceve koji ce mi nabit hemeroide....uffff
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top