FK amortizeri razlika?

FK amortizeri razlika?

Član
Hocu da narucim FK amortizere za moj auto, na njemu su vec takvi, sa plavim oprugama. Imam problem sa zadnjim porugama - klekle su. E nasao sam na ebay - u takve samo su opruge zute - u cemu je razlika izmedu plavih i zutih (osim u boji) :) ?

36460d1239331288-e36-aftermarket-oem-parts-fk-coilovers.jpg
gewindefahrwerk_ak_street_bmw_3er_smbm8001.jpg
 
Kazu da nema razlike, tj. da boja ne oznacuje nista sto se tice amortizera nego je to samo razlika u proizvodjacu... sad koliko ima istine nemam pojma a ako i ti spustaju kao tvoji prethodni tj. ako su iste karakteristike zasto se opterecujes bojom osim ako bas neces odredjenu boju :icon_rolleyes:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Kazu da nema razlike, tj. da boja ne oznacuje nista sto se tice amortizera nego je to samo razlika u proizvodjacu... sad koliko ima istine nemam pojma a ako i ti spustaju kao tvoji prethodni tj. ako su iste karakteristike zasto se opterecujes bojom osim ako bas neces odredjenu boju :icon_rolleyes:

ma boja mi uopste ne igra ulogu, jer kad spustis auto sa dizalice - ne vide se. Nego zute sam nasao nesto povoljnije. Razmisljam da nije neka razlika u tvrdoci opruga, jbg ne znam, nisam se nikada toliko interesovao . A posle 6 godina je vec red da ih zamenim, a uzeo bih iste, jer sam ovima prezadovoljan. Trenutno su mi na autu ovi plavi, imaju podesavanje i prednji i zadnji.
 
dule-p je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Kazu da nema razlike, tj. da boja ne oznacuje nista sto se tice amortizera nego je to samo razlika u proizvodjacu... sad koliko ima istine nemam pojma a ako i ti spustaju kao tvoji prethodni tj. ako su iste karakteristike zasto se opterecujes bojom osim ako bas neces odredjenu boju :icon_rolleyes:

ma boja mi uopste ne igra ulogu, jer kad spustis auto sa dizalice - ne vide se. Nego zute sam nasao nesto povoljnije. Razmisljam da nije neka razlika u tvrdoci opruga, jbg ne znam, nisam se nikada toliko interesovao . A posle 6 godina je vec red da ih zamenim, a uzeo bih iste, jer sam ovima prezadovoljan. Trenutno su mi na autu ovi plavi, imaju podesavanje i prednji i zadnji.

Pa vjerovatno da je razlika u proizvodjacu pa je zato i druga cijena... a sto se tice tvrdoce, pise valjda koliko spustaju... nisam ni ja neki strucnjak ali znam dosta toga oko ovjesa auta pa ti prenosim svoje iskustvo... najbitnije ti je da ti isto spustaju naprijed i nazad kao te tvoje sto su sad na autu... koja je boja i to nije bitno.. e sad moze biti razlika u proizvodjacu pa je i cijena drugacija...
 
Top