FIS Vitez-bomba

FIS Vitez-bomba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bomba u FIS Vitezu, četvero poginulih
Kako nezvanično saznajemo, četiri osobe su poginule, a više ih je ranjeno u eksploziji bombe u poslovnom objektu FIS-a u Vitezu. Bomba je eksplodirala na odjelu prehrane.

Ranjeni su zbrinuti u travničkim bolnicama. U toku je trasport teško povrijeđenih za Sarajevo.

(TV Hayat)
 
Član
bože sačuvaj...
ja mislio da je to u ovom fisu u sanskom mostu i ovde je jutros nešto eksplodiralo u gradu meni se kuća stresla,poslije se toga čula hitna...,neznam šta je bilo
 
Član
Poginuo zaštitar Zvonko Barbić.

Bomba je aktivirana kada je Zvonko Barbić (1980) pokušao da pomjeri sumljivi paket.

Prema neslužbenim informacijama saznajemo da je FIS Vitez imao dojave o postavljenoj bombi još prije tri dana.

Najvjerovatnije su bombu postavili članovi nepoznate kriminalne grupe.
 
Član
da da na hayatu javljaju 4 poginule osobe.. sreca pa nisam otisao u 12 i 15 kad me je mati zvala imao nekog posla nasao bi se i ja 100% u fisu u vrijeme tragedije NEDAJ BOZE VISE NIKOME OVO.. ja dushmanluka nemogu gledai kako covjek zaradjuje.. ccc
 
Član
U 12:40 se dogodila explozija... ipak jos ne znaju jeli postavljena ili bacena naprava.

Sve zive cestovne ulaze/izlaze su zatvorili i provjeravaju auta...

Jedna poginula, jedna teze povrijedjena, dvije lakse. (zadnji info)

ps, ako ko ide prema Vitezu... nek ne ide, jer guzva je vec prevelika...
 
Član
Nesluzbeno iz prve ruke:
"Sef odjela pronasao nekakvu vrecu i predao je zastitaru (poginulom) i dok ju je ovaj iznosio doslo je do explozije."

- sto mi i nema bas neke logike... jer na ulazu postoje dva zastitara i zaustavljaju sve, jer se sve "stvari" ostavljaju u pretince.
 
Član
da mi je znat kako je uspio unijet unutra ista...***** ti debile...ja ne bi nista dopustio da se unese...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top