Firefox 4 final uskoro...

Firefox 4 final uskoro...

firefox-4.jpg


Viši direktor inženjeringa u Firefoxu, Damon Sicore je u svom postu za developere i testere koji rade na Firefoxu 4 naglasio kako su pri kraju razvoja ove nove verzije. Kako kaže, pri kraju su razvoja i već može da vidi eksploziju aktivnosti koja je pratila završni period svake dosadašnje verzije.

Prema broju problema koji su preostali slobodna procjena je da bi Firefox 4 mogao biti objavljen krajem sljedećeg mjeseca. Od svih učesnika u razvoju je zatraženo da izdrže još malo, zadrže fokus i nastave sa testiranjem i razvojem kako bi što prije stigli do finalne verzije spremne za objavu.

U svakom slučaju Firefox 4 će biti tu ubrzo, a Mozilli bi bilo bolje da bude dobar, jer konkurencija opasno "udara" po staroj verziji.
 
dellas je napisao(la):
@zen3dom: Minirasmo ti temu:lol: Izgleda da samo ti koristis Mozillu;)

hahahha :lol::lol::lol::lol:

ma jok, svako svoj cejf, zar ne,,,,,, a gdje pise da koristim firefox????? ovdje je samo info da v4 uskoro izlazi......;)


ali da, ipak koristim firefox, nekako navikao na nju i ne da mi se mjenjati, nikada nisam imao problema pa zato i ne mjenjam ;)
 
Član
A ne znam jel se to meni cini ili i nova Opera a i sada Firefox lice na neki pretrazivac.......da mi se samo sjetiti koji :D
Brzina:
1.safari
2.chrome
3.opera
 
Početnik
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Meni vala stara verzija i najbolja...ili sam se ja navikao!:-D

Navikao si se ali ne vidis aspekte te stare verzije puno jede resursa zna se
pocesto srusit pa moras radit resend itd ima dosta bugova jest brza za nas
a u odnosu na druge pretrazivace je spora mislim mozda tebi to druze
nista ne znaci i ja volim mozillu i trenutno je koristim ali kontam da ce
to popravit sa ovom final verzijom...zivio :cool:
 
Početnik
zen3dom je napisao(la):
sad je najbolje da se ovdje pocnete prepucavati oko bezveznog pretrazivaca hehehehhehe, pa je li?????

normalno :lol::lol::lol: ova mozilla ce bit bolja od bilo kojeg pretrazivaca :lol::lol::lol::lol: ko ima repliku?
 
Top