Finale Battle Ground 2

Finale Battle Ground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iako se ne takmicim potpuno se slazem da treba da se napravi anketa,da svi imaju pravo glasa.Iako ce tu biti puno mahalskog glasanje bolje je to jer ti ces za mene npr. glasati sad ali sledecem krugu neces jer ce doci neki mozda bolji tvoj drug-a ima nas i dosta sto se niti ne poznajemo i sto cemo pravedno i iskreno glasati,a ovako sudija tebi kroz cijelo takmicenje drug i gurate iz kruga u krug do finala-pobjede.A sad i jest bolji tvoj rad bio Anais i cestitam ti na tome,mada nebi se mogao odluciti jer je i od emira_89 rad dobar ali nekako ga zezaju ove boje i zvjezdice,felge ali u sve u svemu cestitke obadvojici.
 

Ryu

Član
slazem se sa svima koji su za anketno glasanje...
nema svako isti ukus,tako da komisija bude jedan covjek nije bas realno,iako po meni freek pokusava da bude sto realniji...moze biti i kombinacija glasanja (da komisija budu knoxville,freek i jos neko iskusniji ko se ne bude takmicio) i da se na kraju saberu glasovi i ankete i njihovo misljenje...isto ko telefonsko glasanje i glasanje zhirija ;)
malo jest papanski to mahalsko glasanje,valjda mozemo biti ralni jedni prema drugima,kakve veze ima jesam li ja sa nekim u svadji il jel mi brat,ako je rad dobar il ne valja,ja cu rec onako kako jest...
 
Anketa raje + 3 boda od freek
tako se gubi na mahalskom glasanju,
a i dobija se to, da ako se neki stil vise svidja raji mogu da preglasaju freek-a i taj dobije....
 

Ryu

Član
tako nekako Remblender
meni se od ova 2 rada u finalu malo vise svidja Anaisov,ali u nekim raniji duelima mi se nije svidjao pobjednicki rad...
zamislite izbor za miss gdje bi jedan covjek reko "ova cura je meni najljepsa" a ona svim ostalim bezze,ali pobijedi zato sto se ostali ne pitaju
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pokreno sam revoluciju, hehehehehe

Neznam sta tebi nije jasno sto se tice ovih finala ? Mislis da si trebo pobjedit ? Ako mislis da si trebo iznesi argumente i razloge i ja ti predajem pobjedu nije meni do pobjede dovoljno je meni 3. mjesto na svjetskom takmicenju
 
Član
odlicna su oba rada mada mi nekako anais-ov izgleda agresivnije 8sto mu daje veliku prednost) dok ovaj drugi je nekako presaren sto na prvi pogled ce privuci neke. po meni moze biti anketa ali ne ona tipa evrovizije daj komsiji pa makar nek je uzas. ako je fer i korektno glasanje onda uredu u suprotnom sam protiv glasanja
 
Član
I ja se slazem da je bio bolji Anais-ov rad i sudija je bio pravedan sto jest,jest ali mislim da je bolje da imamo svi pravo glasa jer smo svi clanovi ovog foruma
 
Član
neee, ne mislim na pobjedu. nego na ovo glasanje. mislim da bi svi trebali dati svog udjela. jer ko sto je neko ovako je previse monotono. cak nema ni komentara, osim ono "cestitam", dok je u prvom battle-u bilo puno zanimljivije. ja sam te bi cestito u prvom postu...
a *ebo te pobjeda, ko da se u milion igra, pa da znaci nesto. ovo je cisto da se malo zabavimo. i opet kazem, svaka cast na pobjedi. meni ovo nist ne znaci, tako da...

PS. anais, mogu li te zamolit da nam postavis taj rad, mogu mislit kako mocno izgleda. stvarno mi se svidjaju tvoji radovi. gledo sam na jednom hrvatskom forumu sto ljudi rade, i stvarno su ljudi freekovi i za freeka. a znam da u svijetu ima jos i boljih, pa me bas zainteresovalo kakav li to rad mora biti da bi bio 3 na svijetu...
 
Član
Rad je preselio na drugi svjet kao i jos stotinjak dobrih mojih uradaka nedavno kad mi je komp rikno... e pa mozes zamisliti kako mi je fino radit auta kad nit imam donora nit ista.. a u pitanju je bila honda civic sedan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top