Finale Battle Ground 2

Finale Battle Ground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Anais - emir_89

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 7.03 do 23:59
SRETNO!

renault20tx1982800x600wnx4.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/renault/1982-20_tx/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
Anais



Emir_89



momci.. stavljate me u velike muke.. :)

Anais:

momcino, opet ti je uspjelo.. mopa napadno vuce na americku tuning kompaniju Mopar koja specializuje u sredjivanju muscle car automobila. kako tvoj auto ima naznake muscle cara ovo jako lijepo lijeze.. cak i drecave boje svojstvene tim bestijama su predivno legle.. jedino ovaj obruc oko felgi... ali i to nije loshe.. u biti auto je ostalo u osnovi prepoznatljivo ali je ipak detaljno preradjeno..

Emir_89:

opet si malo bio preambiciozan.. gledajuci ovaj rad, nemoze se razumjeti od kojeg auta je to sve nastalo.. vinili su previse umjetni pa ne djeluje sve tako uvjerljivo.. vidim da si crtao okvire. kad tako nesto radis dosta vremena ulozi da to izfleda kako treba. ime je ok, ali ne lijeze kao na Anaisovom radu.. ne kazem da se nisi trudio, naprotiv. trudio si se do jajca, ali nisi uhvatio magiju ljubavi na prvi pogled.

odlicni radovi.. ali ipak ovaj put

Anais
 
Član
bolje je da raja glasa. mozda se tebi ne svidja ono sto vecini. i nemaju svi isti ukus.
moj prijedlog je da se od slijedeceg battle-a stavi anketa gore i da raja glasa...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
bolje je da raja glasa. mozda se tebi ne svidja ono sto vecini. i nemaju svi isti ukus.
moj prijedlog je da se od slijedeceg battle-a stavi anketa gore i da raja glasa...

Potpis..
 
Član
emir_89 je napisao(la):
bolje je da raja glasa. mozda se tebi ne svidja ono sto vecini. i nemaju svi isti ukus.
moj prijedlog je da se od slijedeceg battle-a stavi anketa gore i da raja glasa...

POTPIS
 
Član
Hvala na cestitkama iako neki nisu zadovoljni, po meni emirov rad nije los ideja je ok ali je izvedba kriticna meni licno auto nije leglo al bas tad ispadne nesto heh
 
Član
Anais,nista protiv tebe,odlican ti je rad,cestitam na pobjedi,nego govorim uopce da je bolje kada forumasi mogu glasati,ovako mi nije nikako zanimljivo,uradimo,posaljemo freeku,frek pogelda odluci i gotovo,nema ni komentara ni kritika ni glasanja,malo monotono,a i bolje kada se svi mozemo ukljuciti i glasati! A ti si sasvim zasluzeno pobjedio!

Jos jednom cestitam!
 
Član
glasanje javnosti mi je mahalski ja znam tebe ti znas mene iz mahale ja cu glasat za tebe ti ces za mene iako je rad nekog drugog bolji hebes to
 
Član
Pa ja sam bio zadovoljan s aprvim battlom,nije bilo toga,glasalo se za najbolji rad,ja ovdje nemam niti jednog poznanika iz mahale a dosao sam do finala,a izgubio sam u finalu jer sa sasro pozadinu,tako da je po meni sve bilo regularno!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top