Filter kabine Golf 4

Filter kabine Golf 4

Član
Gdje se tacno nalazi filter klime kod golfa 4 doslo je vrijeme da se promjeni jer imam osjecaj da mi autic sporije grije na odnosu od prosle godine:icon_question:
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

Ispod haube do sofersajbe,sa desne strane( na suvozacevoj strani) kod vecine auta ;)
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

reci mi jel komplikovano promjeniti ili je lagano kao kod filtera zraka
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XEpADhDhZ0g[/video]

;)

nije problem...
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

Ma samo digni onu plastiku malo od brisača i tu ti je. Isto kao i od zraka.
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

Cekaj brate odna to nije filter klime vec filter kabine, stanje filtera klime mozes provjeriti bilo gdje gdje mogu puniti klimu, ali taj ti je filter skup, ja kad sam gladao bio je oko 150KM a velicine limenke
 
Član
RE: Filter klime Golf 4

moja greska mislio sam na polen filter odnosno filter kabine:lol:
 
kad je vec otvorena tema da pitam je li neko zna gdje se ima kupiti sprej za dezinfekciju,,
Preciznije receno prskanje ventilacije baktericidnim sredstvima, i kanala za odvodjenje kondenzata, zbog neprijatnog mirisa.
je li neko kupovao probavao,, nesto da miirs cigara i sl sr.nja istjera iz sistema;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
kad je vec otvorena tema da pitam je li neko zna gdje se ima kupiti sprej za dezinfekciju,,
Preciznije receno prskanje ventilacije baktericidnim sredstvima, i kanala za odvodjenje kondenzata, zbog neprijatnog mirisa.
je li neko kupovao probavao,, nesto da miirs cigara i sl sr.nja istjera iz sistema;)



Imas to kupit u vecim trznim centrima ili u auto djelovima.
Znači upalis auto stavis da zrak kruzi a ne da uzima novi i to ubacis unutra. Kad stisnes jednom ono samo prska netrebas drzat i bit unutra. Zatvoris vrata i to je to.
Nije vele para mozda 5-10 maraka.
 
moracu vala potraziti,, smuci mi se kad upalim klimu prve 2,3 minute valjda od cigara i tih prljtsvaina
se navuce pa ruzno mirisi kad se upali.
 
Top