Filter kabine golf 3 i centralno zakljucavanje

Filter kabine golf 3 i centralno zakljucavanje

Član
Pozdrav, imam problem sa ventilacijom kabine, ventilatori se normalno ukljuce i sasvim normalno se cuju da rade, ali zraka u kabinu prolazi skroz malo, do cega moze biti, filter.? gdje se nalazi.? nesto drugo?
a drugi problem je sa centralnim zakljucavanjem, ono radi sasvim normalno, međutm zmigavci na lijevoj strani se ne pale u trenutku zakljucavanja ili otkljucavanja, dok kad ukljucim sva 4 ili bilo kako drugacije radi normalno..do cega moze biti,bilo kakva pomoc bi dobro dosla
Hvala
 
filter ventilacije-klime se nalazi ispod plastike naprijed na desnoj strani, moras dic haubu prvo pa onda plastiku
 
Član
Polen filter u g3 je u motornom prostoru ispod plasticne maske kod brisaca s suvozaceve strane.
 
Član
A sto se tice zmigavaca, ja sam neki dan sebi rjesio samo na cetvorci, bile su neke diode u pitanju dole kod centralne, za detaljnije obrati se clanu mtopic, liga je covjek.
 
Član
hvala svima na odg, sutra cu da vidim jel problem filter, jer bukvalno se jedva osjeti da ventilator puse na 3 i 4 , a na 1 i 2 da ne pricam..
 
Top