Filter goriva Renault 1,4

Filter goriva Renault 1,4

Član
tvoj odgovor na moju poruku je trebao sačinjavati hvala a ne neke kritike,
očito je da tvoja pumpa ima 2 izlaza a ne 3 jer da ima 3 ti ne bi imaj to cudo koje nije filter,vise bi se mogao nazvati razdjelnik,imaju ga i vw vozila tako su ga mnogi mogli vidjeti na golfovima...
Ja nisam prodavac i ne bi komentarisao tecdoc i njegove korisnike koji znaju/neznaju da ga koriste...
 
DaMs-82 je napisao(la):
tvoj odgovor na moju poruku je trebao sačinjavati hvala a ne neke kritike,
očito je da tvoja pumpa ima 2 izlaza a ne 3 jer da ima 3 ti ne bi imaj to cudo koje nije filter,vise bi se mogao nazvati razdjelnik,imaju ga i vw vozila tako su ga mnogi mogli vidjeti na golfovima...
Ja nisam prodavac i ne bi komentarisao tecdoc i njegove korisnike koji znaju/neznaju da ga koriste...

opet ti kazem znam sta trazim,a ti ocigledno nisi dovoljno u to upucen prijatelju.... nisi prodavac ali nemoj onda ni ubjedjivat u suprotno....
kolega roki_actros je isti filter uzimao za GTT renoa 5 tako da sorry grijesis :D
moze lock na temu nema ovdje fajde :123:
 
Član
Jednog lijepog dana kad nadjes to novo uzmi ovo staro i otvori,vidjet ces da unutra nema nikakvog filtrirajuceg papira,a mislim da nije u redu da ljudima koji ti pokusavaju pomoci govoris da nemaju pojma,prvo si napao prodavce,sad nas majstore,sad ce i moderator bit kriv sto nije zatvorio temu prije mog zadnjeg odgovora...
 
DaMs-82 je napisao(la):
Jednog lijepog dana kad nadjes to novo uzmi ovo staro i otvori,vidjet ces da unutra nema nikakvog filtrirajuceg papira,a mislim da nije u redu da ljudima koji ti pokusavaju pomoci govoris da nemaju pojma,prvo si napao prodavce,sad nas majstore,sad ce i moderator bit kriv sto nije zatvorio temu prije mog zadnjeg odgovora...

bas naprotiv ni ne pisem ti bez da nisam provjerio,sa motora koji sam imao za dijelova sam skinuo isti flter fleksom razrezao i imam sta vidjet ( FILTER) eh sad to sto se nisi susretao stim ne znaci da si los majstor nego jednostavno nisi dovoljno naucio o svim izvedbama istog :D
ne napadam ja prodavce nego samo kazem da u njihovom pretrazivacu se promjeni slijed pretrage kako bi se naslo ovo auto u katalogu...to je ono sto mnoge buni a bunilo je i mene u pocetku kad sam radio u autodijelovima
l.p :123:
 
Član
Problem tog auta ,što ga nema u bazama podataka , jer je pravljen za specifično tržište (Jugoslavija) , i u Dialogysu kad otvoriš model L48D sa C2J 770 motorom bez broja šasije daje običan filter goriva.

Ajde pošalji broj šasije na PP da vidim šta će reći Dialogys , baš me zanima....
 
Top