FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
mali Ninja je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
sad gledao beogradskog fantoma extra film jos istinita prica..jos jednom preporuka;)

dobra je priča, ali gluma i rekonstrukcija su nigdjevezni :icon_biggrin:

meni je prilicno dobro jest da nema sexa al stas sad...a gluma ok...film istinit i djelimicno dokumentarac;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
sad gledao beogradskog fantoma extra film jos istinita prica..jos jednom preporuka;)

Jes vidio kralja?Za vrijeme Tite ono raditi,kada je milicija bila strah i trepet;)

Evo upravo pogledao:

DEFENDOR

Glumi Woody Harelson.priča o retardiranom super junaku,zabavan film.Sve preporuke;)
ja ga kreno juce gledati...i bilo mi mrsko...dobar je ovaj novi sa mel gibsonom....
 
alvin.jpg


alvin-2-intl-poster.jpg



evo nesto slatko, family, smijesno, dirljivo isl :)

:cool::cool:

prvi dio mi je malo bolji.
 
Fanaa odlična drama iz Bollywooda, a lucky # slevin iz više navrata pokušao odgledati film, i nisam uspio do kraja, nije mi to to, težak film, malčice i glup

;)
 
skinuo bullit i stvarno ga jos jednom preporučujem, ona potjera bez efekata i sličnih gluposti, sa onom zvučnom podlogom je stvarno nešto nevidjeno dobro :)

;)
 
Član
opet ja sa klasicima :D

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)... meni jabolji film o vampirima ikada napravljen... ko nije gledao, obavezno štivo ;)

InterviewVampirePoster.gif

Interview_with_the_vampirecopy.jpg


Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)... Guy Richie i film koji je proslavio Jasona Stathama... odličan!

Lock,_Stock_and_Two_Smoking_Barrels.jpg


Snatch (2000)... Pročitati prethodnu rečenicu :D

snatch.jpg


The Devil's Advocate (1997)... uuuuuuuu đavolja posla... moj najdraži film! :cool:

poster%20devils%20advocate.jpg

devils-advocate.jpg


toliko za sada... :icon_smile:
 
http://seeonline12.blogspot.com/2008/01/saw-1-2-3-dvd-rip.html


Eto i cetiri dijela ( po meni ) najboljeg filma ikad , ostala dva nek neko drugi postavi.


31.10.2010. premijera SAW 7 : Dr. Gordon is back :cool:
 
Top