FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
Film 200M.P.H. cista nula...Efekti ja msm da su igricama bolji,totalno razocarenje:icon_mad::icon_mad: al eto ko hoce neka pogleda ima auto malo drifta ima i :dojke::dojke::majstor:
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Film 200M.P.H. cista nula...Efekti ja msm da su igricama bolji,totalno razocarenje:icon_mad::icon_mad: al eto ko hoce neka pogleda ima auto malo drifta ima i :dojke::dojke::majstor:

e jesmo vam rekli da ne valja... :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Film 200M.P.H. cista nula...Efekti ja msm da su igricama bolji,totalno razocarenje:icon_mad::icon_mad: al eto ko hoce neka pogleda ima auto malo drifta ima i :dojke::dojke::majstor:

e jesmo vam rekli da ne valja... :D

200mph i efekti?? xD :lol: pa nfs UNDERGROUND 2 ima bolje efekte neg ovo smece od filma :lol: al eto, niste nas htjeli slusat pa sad se ujedajte za g*zicu :D
 
Evo dosao sam do djela kad stavi one nacrtane slike auta hahahaha ja bi bolje ljevom rukom nacrto a njemu se kao svidjaju spojleri , tesko mi je al necu odustati od gledanja :D

E ovaj je #1 na mojoj sranje listi filmova o autima , znaci liku je najveci problem auto a mama i cura mu qurve hahahaha , i konstatno prikazuju ovu silviju umjesto ovog SX-a ili koje je vec ovo auto vise i sam ne znam sta vozi , film je bas bas usran i jesu bicikla za ovakve morone
 
Član
ma nije ba, nisi ti to fino sve vidio, ajd sad ponovo pogledaj, da budes siguran da je bas za 1 mjesto :lol:
 
Član
TuLe je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
jel ima titl za taj film 200 M.P.H. nesto me tjera da ga pogledam :D

ko da ti trebaju titlovi, toliko je los da ces vise ocima kolutat neg sto ces ga gledat :lol:

:lol::lol: nema titlova

Schumi je napisao(la):
Sinoć bio na Novoj, dobar film ko žmare

http://www.imdb.com/title/tt0221027/

Sve preporuka za film...extra je....BTW istiniti dogadjaj;)
 
Top