FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

MTR

Član
joj adnansa , to u tebe komplikovano nesto ja opicim na http://www.filestube.com/ ogranicim na Megaupload , u komadu skinem film u .avi formatu , naredam jedno 4-5 filmova danas , sprzim na DVD i uzivam u kuci :cool:

p.s. skidam ujutro od 8 pa do 4 popodne , kada su brzine po 250-350 kbps , poslije toga nema sanse , pada na 50-60
 
Član
MTR je napisao(la):
joj adnansa , to u tebe komplikovano nesto ja opicim na http://www.filestube.com/ ogranicim na Megaupload , u komadu skinem film u .avi formatu , naredam jedno 4-5 filmova danas , sprzim na DVD i uzivam u kuci :cool:

p.s. skidam ujutro od 8 pa do 4 popodne , kada su brzine po 250-350 kbps , poslije toga nema sanse , pada na 50-60



nije komplikovano ba :D samo skines, upises nick i udes u file browser i tamo vec ima oko 150 ljudi skidaju :D sve iz BIH, tj. vecina je HS korisnici jer je njima besplatno skidanje a nama koji nismo HS ide limit ali nema veze nema komplikacija sa rapidshare itd.
Nego nisam znao za ovo tvoje sad cu vidjeti sta je :icon_biggrin:

edit: evo vidio sam ovo tvoje, i za megaupload moras imati acc ako hoces da skidas kako treba kao i za RS acc i ako ti prekine tj. nestane konekcije itd. moras sve ponovo skidati :D
 

MTR

Član
upises ime filma , izbaci po 10 strana podataka gdje skidas i to , ja odaberem Megaupload sa strane i ogranicim fajlove na 200 mb do 1 gb , kad odes na mjesto skidanja pogledas na megavideo jeli to to sto trazis , i skines u komadu , dodijalo mi ono skidanje parcijalno .
p.s. meni je jednostavnije jer ne trazim titlove i ne zezam se s tim , a kvaliteta snimka je najbolja kod: ime filma aXXo . avi , i ne radis nikakve konverzije ( to sam ja radio iz avija u dvd ) pa ti stane po 5 filmova na jedan DVD
 
Član
MTR je napisao(la):
upises ime filma , izbaci po 10 strana podataka gdje skidas i to , ja odaberem Megaupload sa strane i ogranicim fajlove na 200 mb do 1 gb , kad odes na mjesto skidanja pogledas na megavideo jeli to to sto trazis , i skines u komadu , dodijalo mi ono skidanje parcijalno .
p.s. meni je jednostavnije jer ne trazim titlove i ne zezam se s tim , a kvaliteta snimka je najbolja kod: ime filma aXXo . avi , i ne radis nikakve konverzije ( to sam ja radio iz avija u dvd ) pa ti stane po 5 filmova na jedan DVD


evo skontao sam sta sve treba i skidam film 360kb/s nece vise ali dobro je :icon_biggrin: hvala ti na ovom nisam znao pa kad zatreba kakav film znam gdje da skinem :cool:
 
Član
Posto je i meni problem naci dobre filmove da pomognem ostalima.
Ovo su filmovi koje sam gledao i koje bih vam preporucio.

The Blind Side.
The Final
Never Back Down
Nine Miles Down
Daybreakers
Armored
Public Enemies
The Echo (Njega obavezno prije svih. :D )
American Pie The Book Of Love
Avatar
Fighting
The Hurt Locker
Hangover
Death Race
Saw (svih 6 djelova)
District 9
The Sniper (malo ga je teze naci, japanski je film ali je odlican)
Gran Torino
28 Days Later
28 Weeks Later
The Bounty Hunter
E to su filmovi koje sam pregledao u zadnjih par mjeseci i stvarno su extra filmovi.
Svaki obavezno pogledati.
svaki prvo pregledajte trailer na youtube-u pa onda vidite da li vam se svidja.
Eto nadam se da sam pomogao kolko' tolko' ;)
 

MTR

Član
AdnaNsa je napisao(la):
MTR je napisao(la):
upises ime filma , izbaci po 10 strana podataka gdje skidas i to , ja odaberem Megaupload sa strane i ogranicim fajlove na 200 mb do 1 gb , kad odes na mjesto skidanja pogledas na megavideo jeli to to sto trazis , i skines u komadu , dodijalo mi ono skidanje parcijalno .
p.s. meni je jednostavnije jer ne trazim titlove i ne zezam se s tim , a kvaliteta snimka je najbolja kod: ime filma aXXo . avi , i ne radis nikakve konverzije ( to sam ja radio iz avija u dvd ) pa ti stane po 5 filmova na jedan DVD


evo skontao sam sta sve treba i skidam film 360kb/s nece vise ali dobro je :icon_biggrin: hvala ti na ovom nisam znao pa kad zatreba kakav film znam gdje da skinem :cool:

obavezno pogledaj na megavideo sta je i kakav je film da ne skines djabe 700 mb a ono na francuskom titlovan ( ja se jednom zezno :D )
 
Član
MTR je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
MTR je napisao(la):
upises ime filma , izbaci po 10 strana podataka gdje skidas i to , ja odaberem Megaupload sa strane i ogranicim fajlove na 200 mb do 1 gb , kad odes na mjesto skidanja pogledas na megavideo jeli to to sto trazis , i skines u komadu , dodijalo mi ono skidanje parcijalno .
p.s. meni je jednostavnije jer ne trazim titlove i ne zezam se s tim , a kvaliteta snimka je najbolja kod: ime filma aXXo . avi , i ne radis nikakve konverzije ( to sam ja radio iz avija u dvd ) pa ti stane po 5 filmova na jedan DVD


evo skontao sam sta sve treba i skidam film 360kb/s nece vise ali dobro je :icon_biggrin: hvala ti na ovom nisam znao pa kad zatreba kakav film znam gdje da skinem :cool:

obavezno pogledaj na megavideo sta je i kakav je film da ne skines djabe 700 mb a ono na francuskom titlovan ( ja se jednom zezno :D )

ma nema veze nemam ja limita, il skinuo 30GB ili 300GB isto mi je ;)
 
Član
Low abiding citizens definitivno najbolji film koji sam gledao u poslednjih 5 godina, nista manje los Shooter Island! A definitivno preporuka Memento, Edge of Darknes i From Paris with love!
 
Član
sub3r je napisao(la):
DEATH PROOF.... vrijedi pogledati ako nista, bar zbog one jedne scene.... ko je gledao, zna na sta mislim :D

Death Race i The Bank Job... a Jason Statham je to :cool:
od njega Transporter 1,2,3.... ko voli audi, nek gleda :icon_smile:

potpis...
Osim smješne scene u Transporteru 3 na 3/4 filma gdje Audi V12 ne može na ravnoj šniti pobječi E klasi :lol::lol:

5 minuta kasnije taj isti audi jednostavno zgura mecu u provaliju :icon_smile:
 
Član
ma law abiding citizien i taken ko nije pogledao odmah u videoteku.....a hangover je preluda komedija, kad onaj pocne plesati who let the dogs out....:icon_smile::lol:
 
evo jos jednog ljubitelja filma :icon_smile:

Od stranih filmova preporuke : SAW svi dijelovi ( drugacije ne mozes ni skontati film :D ) , Hangover ( mislim da su ga svi preporucili ) , Shutter Island ( za one koji vole da razmisljaju tokom filma ) , The book of eli ( kratko - jasno , Denzel Wahington u glavnoj ulozi ) , to su relativno novi filmovi , ove stare smatram da ste gledali :icon_biggrin:

A posto ja vise volim domace , evo par kojih morate pogledati : Munje ( ko ovo nije gledao nek se rokne :D ) , Crni Gruja i kamen mudrosti , Zikina dinastija , Mala nocna muzika , Ringe Raja , Boomerang :cool:
 
Član
pozz evo i od mene prijedlog THE MARINE,JEDANASETI SAT, TRANSPORTER 1,FAST AND FURIOUS 4 ima jos samo mi nemogu pasti napamet,ali zavisi mozda to neko i nevoli zavisi ko sta gled.;)
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
metalmir je napisao(la):

ej stari, hvala ti puno :)

a koliko vidim necu moci za mjesec skinuti sta ima na ovim spiskovima filmova sa dobrom postavom :cool:

ništa drug... ;) kod mene JDownloader uključen 24 sata za skidanje s Rapidshare-a. Svaki dan se skine 2-3 filma, tako da ih ima sad jedno 20-tak na računaru koje još nisam gledao. Vjerovatno je 80% od ovih ispod prosjeka, ali valjda naleti kakav dobar :D
 

MTR

Član
Shoot 'Em Up - Clive Owen
Star Trek - 2009
Apocalypse Now - 1979
Platoon - 1986
First Blood - 1982
Body of lies - 2008
Black Hawk Down - 2001
The Patriot - 2000
We Were Soldiers - 2002
Rob Roy - 1995
U-571 - 2000
Wanted - 2008

eto malo ratnih , klasika i novih pucnjava :D , citam sa stalaze , imam ih preko 250 komada :D

FLAT je tito , kad vidim videoteku proucim bismilu :lol:
 
Top