FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

Član
ljudi, jedva sam nasao temu, posto imam par slobodnih dana nezelim da izlazim iz kuce pa bi sta dizao u videotici, svaki dan po 3 filma, jucer sam digao titanik i jos neka 2, pa nemma vise ideje sta gledati, nasao sam u vasim preporukama "superbad" i "grown ups".. kakvi su? ajde dajte mi sad preporuku za neku dobru akciju.. da vrijedi potrositi sat i po -dva gledajuci..
 
Član
elmir je napisao(la):
ljudi, jedva sam nasao temu, posto imam par slobodnih dana nezelim da izlazim iz kuce pa bi sta dizao u videotici, svaki dan po 3 filma, jucer sam digao titanik i jos neka 2, pa nemma vise ideje sta gledati, nasao sam u vasim preporukama "superbad" i "grown ups".. kakvi su? ajde dajte mi sad preporuku za neku dobru akciju.. da vrijedi potrositi sat i po -dva gledajuci..

probaj naci seriju DEXTER ima 5 sezona po nekih desetak petnaest epizoda cini mi se..al je drama
 
Član
od akcija hmm, preporucio bih the losers, meni jedna od boljih akcija koje sam pogledao u zadnje vrijeme. takodje the tournament, the a team, dolan's cadillac. tekken je meni onako, srednja zalost sto bi rekli. nema nikakve price, pa nezz kako bih je mogao svrstat u akciju...

sto se tice komedija bachelor party, death at a funeral, hole in one, grown up. to je to sto mi trenutno pada na pamet...
 
Član
elmir je napisao(la):
ljudi, jedva sam nasao temu, posto imam par slobodnih dana nezelim da izlazim iz kuce pa bi sta dizao u videotici, svaki dan po 3 filma, jucer sam digao titanik i jos neka 2, pa nemma vise ideje sta gledati, nasao sam u vasim preporukama "superbad" i "grown ups".. kakvi su? ajde dajte mi sad preporuku za neku dobru akciju.. da vrijedi potrositi sat i po -dva gledajuci..

gledao sam geown ups nista posebno,
ali ima par dobrih koka:D
 
The Deprated ti je dobar , nije akcija ali je krimi-drama , a takodje Death at funreal i Meet the Fockers preporuke , komedije su haos :)
 
Član
elmir je napisao(la):
ljudi, jedva sam nasao temu, posto imam par slobodnih dana nezelim da izlazim iz kuce pa bi sta dizao u videotici, svaki dan po 3 filma, jucer sam digao titanik i jos neka 2, pa nemma vise ideje sta gledati, nasao sam u vasim preporukama "superbad" i "grown ups".. kakvi su? ajde dajte mi sad preporuku za neku dobru akciju.. da vrijedi potrositi sat i po -dva gledajuci..

superbad je po meni dobar, ako nista ismijat ces se da valja:D
 
Član
Sporting je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ljudi, jedva sam nasao temu, posto imam par slobodnih dana nezelim da izlazim iz kuce pa bi sta dizao u videotici, svaki dan po 3 filma, jucer sam digao titanik i jos neka 2, pa nemma vise ideje sta gledati, nasao sam u vasim preporukama "superbad" i "grown ups".. kakvi su? ajde dajte mi sad preporuku za neku dobru akciju.. da vrijedi potrositi sat i po -dva gledajuci..

gledao sam geown ups nista posebno,
ali ima par dobrih koka:D

to si upravu. daleko od toga da je los film, al od onakve ekipe se ocekuje vise :D
 
Član
Jedan mali dokumentarac...

potrazite ga na torrentu ili slicno...

http://www.youtube.com/watch?v=-MP7pE1g8rQ
 
Zadnjih par dana gledam domaću seriju "Vratiće se rode", muzika je fenomenalna kao i fotografija, dobra priča.

ko hoće mogu mu spržiti sve epizode za male pare :D

3264_logo%5B1%5D.jpg


;)
 
Član
tekken digao pored superbad-a, superbad mi je smijesan i dobar je bio, tekken mi je PREDOBAR, vidim emir napisao da mu nije nesto.. meni je stvarno dobar film, prvi put ga gledam, vidjao sam prije po videoteci i ovako preporukama ali nisam bio zainteresovan.. odusevio me film, da nema jos koji dio :D
 
Član
elmir je napisao(la):
tekken digao pored superbad-a, superbad mi je smijesan i dobar je bio, tekken mi je PREDOBAR, vidim emir napisao da mu nije nesto.. meni je stvarno dobar film, prvi put ga gledam, vidjao sam prije po videoteci i ovako preporukama ali nisam bio zainteresovan.. odusevio me film, da nema jos koji dio :D

nisam ja rekao da mi je film ko film los. nego da nije neka akcija. nema nikakve posebne "akcijske price"...

pogledaj "losers", meni je jedna od boljih akcija koje sam gledao u zadnje vrijeme. takodje i the tournament...
 
Top