FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

BSplayer to radi sam automatski kad pustis film odmah trazi prevode ako nadje tvoje je da oznacis koji ces prevod i kliknes na Download i to je to odmah ga automatski ubacuje u film ja preko njega sve prijevode skidam ;)
 
Član
ako neko nije uspio skinuti ima na filmoviziji sa prevodom online...

http://www.filmovizija.com/s-prevodom-online/the-dark-knight-rises-2012-ts-video_7c68375c1.html
 
Član
http://kat.ph/the-dark-knight-rises-2012-brrip-xvid-700mb-exclusive-t6822800.html
evo i od 700mb, po komentarima i likeovima je odlican video i zvuk
 
Član
pogledao Dark knight rises, sigurno jedan od najboljih filmova ove godine ;)
jos cu to sve skupa pogledati, sva tri u komadu :cool:
torrent koji sam postavio odlican kvalitet ,dvdrip ;)
kraj filma je nagovjestio da ce biti jos nastavaka, sledeci ocito Batman i Robin:cool:
 
Član
Batman je stvarno dobar, jel izasao Taken2 dobrog kvaliteta jos po mogucnosti sa prijevodom ima online al' ne prepoznajes likove koliko je lose a po Taken1 i Taken2 trileru mogao bi biti poprilicno dobar.
 

OmO

Član
AnDel je napisao(la):
pogledao Dark knight rises, sigurno jedan od najboljih filmova ove godine ;)
jos cu to sve skupa pogledati, sva tri u komadu :cool:
torrent koji sam postavio odlican kvalitet ,dvdrip ;)
kraj filma je nagovjestio da ce biti jos nastavaka, sledeci ocito Batman i Robin:cool:

Filmcina, evo upravo sad zavrsio film. Dobro si rekao za ovaj kraj. ;)

EDIT: Taken 2 gledao, al los snimak. Film je dobar, kao i 1. dio..
 
Član
i ja sam malo prije pregledao, i bas jak utisak je ostavio na mene, drzi te skoro 3 sata full koncentrisanog, sa puno twistova i diverzija , vrh;)
mnogo bolja je ova nova serija Batmana, kako je Nolan rezira, puno bolji efekti, vrhunska i realnija prica otpoceka, znas i kako i zasto je sta nastalo i desilo , bas svemu je posvetio paznju, i mnogo bolji glumci ;)
 
AnDel je napisao(la):
pogledao Dark knight rises, sigurno jedan od najboljih filmova ove godine ;)
jos cu to sve skupa pogledati, sva tri u komadu :cool:
torrent koji sam postavio odlican kvalitet ,dvdrip ;)
kraj filma je nagovjestio da ce biti jos nastavaka, sledeci ocito Batman i Robin:cool:


Nema vise nastavaka, Nolan je jedva pristao na treci dio ;) Iduce godine izlazi Superman u njegovoj reziji :cool:
 
Član
nisam ni rekao da ce nolan da radi i naredni nastavak, vjerovatno nece rizikovati da dozivi neuspijeh kao Joel Schumacher 1997 jer tesko je praviti toliko nastavaka na tom nivou...
ali nakon ovolike zarade zadnjeg djela , sigurno je da ce Warner Bros naci drugog rezisera da uradi jos nastavaka, zato je ostavljen onakav kraj, tako da bi se logicno mogao povezati na novi dio, sve je to da novaca i zarade, radice ga neko drugi ;)

a i superman ako ga on radi ima da bude predobar
 
Član
i ja sam pogledao betmena...iskreno nisam ocekivao da ce ovako dobar biti,,,stvarno sam ga odgledao a da nisam ni trepno tri sata :icon_eek: moja preporuka :cool: :cool:
 
Član
momci imal kakva dobra komedija :D sve sam komedije pregledao unazad 195 stranica :lol: :lol:
i imal ko cam novog twinlighta :D ;)
 
Top