fiestica projekt update 21.12.2008

fiestica projekt update 21.12.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: fiestica projekt

drug imam dvije dvice tako da mi nije zelja za dvicom
samo zelim da uradim nesto ludo sto
niko nije do sada
 
Početnik
RE: fiestica projekt

jaleuskas je napisao(la):
drug imam dvije dvice tako da mi nije zelja za dvicom
samo zelim da uradim nesto ludo sto
niko nije do sada

Jesi se ikada zapitao zasto niko nije to uradio do sada?
One stopke: nikada neces moci uskladiti im linije i bocne i donje,uz karambolku,ako jednu poravnas druga ode ukoso.. ako uspijes svaka cast.. sad je kasno, al da si ostavio iste stopke,iste karambolke,samo stavio 15-ke dobre, bad look hauba i zakucas ga..dovoljno ludo bi bilo i to..
 
Član
RE: fiestica projekt

ja nešto imam osjećaj da češ u pola frke reći sam sebi da to nema smisla i odustati. ali eto.... kako god bilo sretno
 
Početnik
RE: fiestica projekt

jaleuskas je napisao(la):
mali update

morala se hauba ponovo da reze zbog karambolke pa sad izgleda ovako



Jasno se vidi problem koji imas sa stopkama... :icon_eek:
 
Početnik
RE: fiestica projekt

ITALY je napisao(la):
ja nešto imam osjećaj da češ u pola frke reći sam sebi da to nema smisla i odustati. ali eto.... kako god bilo sretno

To je, zagrizao je prevelik zalogaj, da li ce ga moci progutati, vidjecemo..isto kao i ja sa ficom..momak se trudi,aliiii...
 
RE: fiestica projekt

drug ne mozes ti nista znati preko slika dok ne vidis auto a uostalom meni se svida a to tvoje kucanje i dobre fele nije lose samo sto ja hocu ovo i sto se meni svida
svi imamo razlicite ukuse a ovo auto je i samo od sebe ruzno iako
imam za nju sve spojlere
 
Član
RE: fiestica projekt

ma kako god neka se samo nešta radi.... a upravu si i za ove štope, mora neku liniju da prati a spram druge opet heravo do bola
 
Član
RE: fiestica projekt

Oggy je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
ja nešto imam osjećaj da češ u pola frke reći sam sebi da to nema smisla i odustati. ali eto.... kako god bilo sretno

To je, zagrizao je prevelik zalogaj, da li ce ga moci progutati, vidjecemo..isto kao i ja sa ficom..momak se trudi,aliiii...

Hallo... šta vas briga ko je koliki zalogaj zagrizao... svak svoje zagriza... dajte momku podršku, dobro će mu doći i moralna... nemojte toliko crno gledati, ako je počeo onda treba da istraje do kraja... ako se nekome ne sviđa, neka kaže šta mu se ne sviđa i šta bih trebalo promijenuti, a ne da će u pola posla odustati skroz... stvarno nemam riječi na neke komentare :icon_eek:

Sretno u daljim radovima, na kraju kad završiš, ako ti se ne bude sviđalo ono što si radio, zapali je... ako bude kako si zamislio, bit ćeš prezadovoljan... samo naprijed, ne obaziri se na one što samo pričaju, i ne cijene tuđi rad i trud. :cool:
 
Član
RE: fiestica projekt

jak projekat a otkad bi to trebalo da momak slusa sta mu mi seremo po threadu
 
Član
RE: fiestica projekt

haha ludo do bola, nek je sa srecom pusti price sve se da upasovat ko zna radit
 
Član
RE: fiestica projekt

ne kontam ove sto komentarisu u smislu odustat ces,nema od tog nista i tako...covjek se trudi,recite mu samo naprijed,svaka cast,uspjeces aBd...dajte covjeku malo morala,podrske...svi pricaju ne valja ovo,ne valja ono,a niko nije pokusao da uradi nesto slicno...nisam ni ja,al pretpostavljam koliko covjek ulaze truda da iz nicega napravi nesto...zato ohladite s tim,svako ce bit sretan kad vidi momka da je uspio da iz krntije,da tako kazem,napravi strojku..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top