Fiesta mk3 1.1b - 95g

Fiesta mk3 1.1b - 95g

Član
Evo i moje Fieste koju uskoro planiram raditi, ovo auto mi je nekako priraslo srcu jer je moje prvo auto.Nikad u zivotu me nije iznevjerila i zasluzila je da se sredi :D

2r53znr.jpg


1f0w.jpg


xe1yxj.jpg


Ford Fiesta 3, 95 godište , 1.1b , max. brzina 136 km/h po papirima al ide 140 :D,drugi vlasnik , kupljena 2005g sa 36.000 pređenih km sad ima oko 140.000

Znaci sad je na njoj sve stock i sve sto bude radjeno probat cu uraditi sam, jer mi nekako nije to to ako ti neko drugi uradi.

Za početak ću uraditi par "sitnica" i kad stignem postavljat cu slike ovdje da vidite kako napreduju radovi.
 
Član
svaka cast lijepa fjestica, imao sam i ja istu, isto godiste samo kod mene bila 1.8D, stvarno super izdrzljivo auto, pogledaj u mojoj garazi.. jedini joj je veci problem limarija, pogotovo zadnji kraj ali uz malo truda i redovno odrzavanje nebi trebao predstavljati veci problem.. obavjestavaj nas redovno o radovima, sretno ;)
 
Član
Et' za početak neke felgice,i odmah ćeš dobiti drugo auto ;)

I ja imam mk3 1.3 isto 95' godište,5 vrata..stvarno zahvalno auto,i kao što Samky kaže,samo joj je limarija mana :icon_mad:
 
Član
devil je napisao(la):
Et' za početak neke felgice,i odmah ćeš dobiti drugo auto ;)

I ja imam mk3 1.3 isto 95' godište,5 vrata..stvarno zahvalno auto,i kao što Samky kaže,samo joj je limarija mana :icon_mad:

Ma tako je kod svih Fordova, ali auto kao auto je stvarno zahvalno, meni lično jako drago. Mnogo puta sam vozao ujakovu, 1.8d, stvarno ide fino za tako malo snage, a skroz mi je simpatičan auto uvijek bio.
 
Član
Hvala
Ja nemam problema sa limarijom,sve je u extra stanju (nikad radjeno),jedini problem je pucanje farbe na zadnjem dijelu jer je izgleda zeza onaj prelom na limu.
A felgice trazim,hocu kakve jotare jer gledam po netu one najbolje izgledaju na ovim fiestama.
 
Član
emiltz je napisao(la):
Hvala
Ja nemam problema sa limarijom,sve je u extra stanju (nikad radjeno),jedini problem je pucanje farbe na zadnjem dijelu jer je izgleda zeza onaj prelom na limu.
A felgice trazim,hocu kakve jotare jer gledam po netu one najbolje izgledaju na ovim fiestama.

Na rubovima:icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
emiltz je napisao(la):
Hvala
Ja nemam problema sa limarijom,sve je u extra stanju (nikad radjeno),jedini problem je pucanje farbe na zadnjem dijelu jer je izgleda zeza onaj prelom na limu.
A felgice trazim,hocu kakve jotare jer gledam po netu one najbolje izgledaju na ovim fiestama.

Na rubovima:icon_question:

ne, rubovi su u super stanju,pomalo nevjerovatno ali uopste nema ni mrve hrdje..a ovo pucanje je na zadnjem dijelu po duzini auta
 

7OZ

Član
uh super onda ako nema hrđe po rubovima, u mene je vec pocela :icon_mad: moram je rijesit podhitno, a fiestica ti je fina sretno u radovima ;)
 
Član
Danas stize Carbon,fen sam kupio juce,tako da bi vec sutra mogle biti neke slicice.
Radim haubu,retrevizore i unutrasnje detalje.

Razmisljao sam i o mat plavoj foliji preko citavog auta ali neznam koliko je to isplativo da se radi i da li ce pokriti dijelove koje izbrusim a da ih ne farbam.
 
Član
Felge spustanje prioritet da se promijeni izgled, samo sto ce ti biti tesko i naci neke 13,14 fine felge pogotovu sa falcom a bit ce problem i za taj motor vuci da stavis kakve vece :icon_rolleyes: al pomalo jedno po jedno ima i motora za tu fiestu povoljnih ak ti nije zao taj izvaditi iz auta ;)
 
Član
Evo nakon juce citavog dana i danas citavog dana rada ispalo je ovako,prvi put radim sa Carbonom pa vas molim da me ne napade puno :D

256dao8.jpg

5fg8hu.jpg

2utp66s.jpg

30aygt3.jpg

a29cag.jpg

rjmvcx.jpg


Evo u medjuvremenu i angel eye...uzivo puno bolje izgleda :D

66zus4.jpg
 
tako sam i ja poceo , prepisujes :p
nego ona prva recenica isto kao da sam je ja rekao mislim na prvi post u temi :)
gleaj koliko fordasa;)
 
Top