Fiesta 1.4

Fiesta 1.4

7OZ

Član
Dakle da vam prestavim svog limenog ljubimca....Kupljen je prije godinu dana, motor 1,4 dizel, od opreme standard, na satu 70.000. Potrosnjom sam i vise nego zadovoljan oko 5l/100km, na autu je odmah urađen veliki servis tj. zamjena remenja,vodene pumpe i jos ponekih potrošnih sitnica..Do sada nisam imao problema s istim :icon_biggrin: Sada cu postaviti slike kako je izgledao kada je tek stigao, a za par dana malo dok ova zima popusti i dok ga operem idu nove slike tek kupljenog branika sa ST izgledom, felgica, novih bijelih led pozicija, kupljene su i obrvice ali nezzz da li da ih stavim :icon_rolleyes: ...







 

7OZ

Član
hvala, hvala... trudit cu se da bude sto slicnija,branike i felgice sam vec rijesio, jos ostale lajsne i brave u boju auta :icon_smile:
 
Vidim da je kod tebe prvi model te generacije, svidja mi se vise nego redizajn, uglavnom ne stavljaj obrvice, uradi to sto si planirao, opruge stavi, mozda distancere i ne bih vise nista dirao sto se tice eksterijera. Na kraju se mozes poigrati sa unutrasnjosti ili muzikom ;), a moze i maska bez znaka.

Od skupljih stvari su drugi crni farovi i stopke, ali to je slag na kraju :D
 

7OZ

Član
Hvala Geek, hvala Edo, bit ce jos dosta slika cim zima ova popusti to je sve sto sam imao od slika. Stvarno nas je zatrpalo ovih dana :icon_sad:
 
Član
Dobra ... ista moja. Kod mene je plava (metalik plava), 2003 god. 1.4 Benzin.
Kad sam uzeo Fiestu, 93000 presla.
 
Član
Vjeruj mi ČEKAO sam taj dan da napokon netko sređuje taj auto.
Naime, imam isti model ali 1.3i benzinjaru, 70ks.
Ne bi ga dao za ništa...

Definitivno jedan od najboljih auta u svojoj klasi.
Nek kaže tko šta hoće ali sam se osobno uvjerio a i moj tata koji vozi preko 35 godina je ipak znao što odabrati za drugi auto koji će bit odnosno već je zadnje dvije godine u garaži! :)

Fino se da sredit, samo polako i pametno.
Imaš svu moju podršku ;)
 
Top