Fico

Fico

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas 24.02.2007. godine negdje oko 3:30 Zastava 750 poznatija pod imenom Fico je preminula :(
http://www.youtube.com/watch?v=xhx3lQc6J8U
 

IGY

Član
a majstora sta uradise jadnom autu, a Mido ti ko fol glavni majstor prise sajbu guzicom, a Lara je najbolje odradila svoj posao, snimanje i cuvanje vrata. Nego bolan sto ga okrenu na bok, jel to da vidis jeli musko ili zensko :D
 
Član
Ma sve je pocelo u petak. Tada sam dosao do spoznaje da je motor zalijepio, nije bilo sanse da okrene tako da sam proucio fatihu (al stvarno) i halalio ga... Ima dijelova koji mogu posluziti pa tako da je pocelo sarafanje tj. skidanje dijelova koji mogu pomoci drugima (evo me k'o crveni merhamet)...
A Lara je samo snimala, a ja sam vrata drzao...
 
almera_2.0_D je napisao(la):
Ma sve je pocelo u petak. Tada sam dosao do spoznaje da je motor zalijepio, nije bilo sanse da okrene tako da sam proucio fatihu (al stvarno) i halalio ga... Ima dijelova koji mogu posluziti pa tako da je pocelo sarafanje tj. skidanje dijelova koji mogu pomoci drugima (evo me k'o crveni merhamet)...
A Lara je samo snimala, a ja sam vrata drzao...

Bas mi je zao. Kako tuzna prica. Jbg nije bilo sudjeno da Fico zabruji nasim cestama. Haj bice drugih i boljih projekata jedino sto taj ima sentimentalnu vrijednost.
 
Član
Danas sam malo sarafao ficu tj. pripremao ga za rad s brusilicom...

"hauba"

[attachment=1147]

vezni lim

[attachment=1151]

auspuh

[attachment=1146]

dok je motor bio u fici

[attachment=1149]

mjenjac i motor

[attachment=1148]

i na kraju ostatci

[attachment=1150]

Kraj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top