Ficko ;)

Ficko ;)

Član
da predstavim auto koje jos niko nije predstavio koliko vidim na forumu rijec je o Fici tj zastavinom vozilu 750 posljednja generacija 750 posto je 84 godiste nista posebno motoric od kojeg je veci akumulator 18 KW bio zut pa je radjen nista znaci puno samo koliko treba pa evo pogledaj te i uzivaj te

ovakav je bio nekad

slika528692010081281277.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Uploaded with ImageShack.us

slika528692010081281214.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]



onda su poceti radovi na njemu i pretvoren je u havariju :)

zbog neravnog krova radio se komplet da bi se ispravio ne 100%, ali sigurnih 90%





pa onda i sve ostalo ;)




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



i na kraju slag ;)




Uploaded with ImageShack.us











jedino sta nije njegovo jesu sjedista ili sicevi koje sam ubacio od mazde vide se na slici i podni tapacirung koji sam prekrajao iz Golfa II

 
Početnik
predobar ficosaki samo ja kada bi ga radio ja biu sve origigi ali bas origigi osim motora,tu bi trazi nsto jako ali kompaktno,,,;) predobar cofi da se navozas ;)
 
Član
Dobar Ficko nema sta :cool:

Sretno u daljim radovima, i redovno radi update, da uzivamo u fotkama :icon_smile:
 
Član
morat cu i ja predstaviti svoje naslijedje od dede, isto fico, samo je on totalno fabricki,ima nesto malo posla na limariji, ali da se i to sredit. Skoro smo ga registrovali, sada su na njemu nove table:icon_biggrin:
i ovaj tvoj mi se svidja, odradjen je dobro, boja je takodje extra, samo ne ide mi nekako ova boja na ovaj auto,al et, to je opet samo moje misljenje;)
 
Član
sve je to dobro nemam slika na zalost kada sam ga zavrsio i spakovao sve je sjelo knap :D

road_runner: heh original ficino tesko je to naci da je ocuvani ili dobro, a ovi su sicevi ugradjeni radi udobnosti puno ga je lakse voziti kada se lijepo smjestis,mada sam imao i originale, a motor hmmm :D

edo: ovo je tzv BOSANSKI MERDZO hehe

elvise, jusuf : hvala ali jbg. :icon_sad: :icon_cry:

Armin: to ti je jedinstvena prilika da se umirazis od djeda heh sala boja mi se svidjela u katalogu zato sto ima i perle u sebi a za ficu ti ne treba vise od 1,5kg farbe tako da te materijal za farbanje ispadne negdje oko 300 KM bar je mene toliko ispalo :D al jbg. sticajem okolnosti ne ide uvjek po planu tako da sam ostao kratkih rukava pa sam ga prodao jeste da je steta ali u planu sam ponovo kupiti ficu i to uskoro i srediti ga za sebe ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
brate odlicno sredjen fico... cuvaj ga dobro;)

posalji mi na pm o kojoj se boji radi;)

jbg druze fico je otisao al u planu je novi samo jos da se s covjekom dogovorim oko cijene hehe, a boja jbg. stvarno ne znam da imam katakog lako bi a ovako ne sjecam se zao mi je pozzz
 
Član
otici cu i ja da poslikam svog malo detaljnije da se vidi



Uploaded with ImageShack.us

sad su na njemu nove table,registrovan je prije dva mjeseca, bas mu dobro stoje nove tablice:cool::cool:
ako se kolega ljuti sto sam ubacio sliku rijesit cemo je se;)
 
Član
Dobar ficoo hehehe johs nadzes motor od porsche-a i neki malo stariji i bice masina i po ;) ono bhas bi bioo coll do bola:123::123::123:
 
Član
ArminM je napisao(la):
otici cu i ja da poslikam svog malo detaljnije da se vidi


sad su na njemu nove table,registrovan je prije dva mjeseca, bas mu dobro stoje nove tablice:cool::cool:
ako se kolega ljuti sto sam ubacio sliku rijesit cemo je se;)

eh takav je ovaj sto pregovaram oko njega crveni ma ko curica hehe sve sama fabrika cak ima i fabricki radion u sebi, a druze ne ljutim se zasto bi samo ti to prisvoji sebi hehehe puno pozdrava
 
Top