Fiberglass Sub kutija

Fiberglass Sub kutija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je stvarno extra.Svaka ti cast drug i na ideji i na projektu, a vala i na slikama i uputama ovog svega.Definitivno cu se malo pozabavit ovim.Samo jedno pitanje za one koji se malo vise razumiju.Daj se moze ovaj fiber nakon izrade, obradit pa ofarbat recimo u boju auta il tako nesto?Hvala unaprijed na odgovoru.
 
mene interesuje ba nesto drugo....posto znam da ima sarajlija na forumu...ja sam cuo nekad od nekog da ima u sarajevu naka radnja gdje se fino smola moze uzeti na litre, tacno kolko ti treba, pa je samim tim i jeftinije...a i mrezica na kvadrate...al to manje vise bitno, jer je ovo ja mislim ona obicna fasadna mrezica...dakle, jel neko zna gdje i posto?
 
Član
evo upravo sam uspio nagovorit fraju da mu uradim nesto isto ovako, al na obadvije strane u passat-u petici.valjda ce ispast kako treba s obzirom da ce mi ovo bit prvi projekat vakve prirode.heheh
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
mene interesuje ba nesto drugo....posto znam da ima sarajlija na forumu...ja sam cuo nekad od nekog da ima u sarajevu naka radnja gdje se fino smola moze uzeti na litre, tacno kolko ti treba, pa je samim tim i jeftinije...a i mrezica na kvadrate...al to manje vise bitno,

ja mislim da jedino sikens bi to mogao prodavati na litre a platno na metar.

tito_i_partija je napisao(la):
ovo ja mislim ona obicna fasadna mrezica...dakle, jel neko zna gdje i posto?

nije to fasadna mrezica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top