Fiatov Odgovor Volkswagenu O Ferrariju Mozete Samo Da Sanjate

Fiatov Odgovor Volkswagenu O Ferrariju Mozete Samo Da Sanjate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast od njega da je priznao "Alfa Romeo je samo san. To je marka koja proizvodi izvrsne
automobile i ništa drugo o tome ne mogu reći." :cool:
 
Maha je napisao(la):
Sa obzirom da je vagen prvi na svijetu po prodaji znamo ko kakva auta pravi ;)
inače se po prodaji gleda kakvo je koje auto...
ha ha ha
pa što onda Mercedes nije prvi...jel to po tebi VW ima bolja auta od Mercedesa?
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
Maha je napisao(la):
Sa obzirom da je vagen prvi na svijetu po prodaji znamo ko kakva auta pravi ;)
inače se po prodaji gleda kakvo je koje auto...
ha ha ha
pa što onda Mercedes nije prvi...jel to po tebi VW ima bolja auta od Mercedesa?

Pogledas ulozeno i dobiveno i vidis ko je bolji 4mil ljudi po tebi glupo , zna se za koga je mercedes ;)
 
Član
vjecita prepucavanja:lol::lol:

treba napraviti kakvu temu,u kojoj ce se prijavljivati raja koja je za VW i za sve ostale marke.I onda kada se svi prijave idemo na kakvu livadu veliku,pa da se za glave potegnemo,da vidimo jel VW bolji od sve ijednog auta:lol::lol::lol:

Bogami mi je ponekad muka sto vozim VW,drugi me svrstaju u kos u kojem ne pripadam.I onda kad se potegne neka tema ne mogu fino ni napisat a da se pogresno ne protumaci.Imao sam slican slucaj juce ja mislim,moram se svadjat s nekim zato sto ja vozim VW pa se podrazumijeva da samo to i volim. Ljudi prestanite se baviti glupim stvarima,jebo vas VW,,ko da imate nesto od toga sto se prepirete,nit ce VW biti bolji nit koji *****. Iskreno ja sada u glavi imam puno drugih auta,koje bi rado vozao,ali brate sve to valja odrzavat,ja kao i vecina vozam ono sto mi je nametnuto. I onda se stvaraju ovakva prepucavanja,jedni se nasladjuju drugi se brane i dokle tako. Ajde da se ne svadja niko vise,evo ja cu prvi reci realno. VW nije ni medju prve tri marke auta u svijetu;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
vjecita prepucavanja:lol::lol:

treba napraviti kakvu temu,u kojoj ce se prijavljivati raja koja je za VW i za sve ostale marke.I onda kada se svi prijave idemo na kakvu livadu veliku,pa da se za glave potegnemo,da vidimo jel VW bolji od sve ijednog auta:lol::lol::lol:

Bogami mi je ponekad muka sto vozim VW,drugi me svrstaju u kos u kojem ne pripadam.I onda kad se potegne neka tema ne mogu fino ni napisat a da se pogresno ne protumaci.Imao sam slican slucaj juce ja mislim,moram se svadjat s nekim zato sto ja vozim VW pa se podrazumijeva da samo to i volim. Ljudi prestanite se baviti glupim stvarima,jebo vas VW,,ko da imate nesto od toga sto se prepirete,nit ce VW biti bolji nit koji ku*ac. Iskreno ja sada u glavi imam puno drugih auta,koje bi rado vozao,ali brate sve to valja odrzavat,ja kao i vecina vozam ono sto mi je nametnuto. I onda se stvaraju ovakva prepucavanja,jedni se nasladjuju drugi se brane i dokle tako. Ajde da se ne svadja niko vise,evo ja cu prvi reci realno. VW nije ni medju prve tri marke auta u svijetu;)

:lol::lol::lol:

Ma daaaaj. Razmisli čovječe
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vjecita prepucavanja:lol::lol:

treba napraviti kakvu temu,u kojoj ce se prijavljivati raja koja je za VW i za sve ostale marke.I onda kada se svi prijave idemo na kakvu livadu veliku,pa da se za glave potegnemo,da vidimo jel VW bolji od sve ijednog auta:lol::lol::lol:

Bogami mi je ponekad muka sto vozim VW,drugi me svrstaju u kos u kojem ne pripadam.I onda kad se potegne neka tema ne mogu fino ni napisat a da se pogresno ne protumaci.Imao sam slican slucaj juce ja mislim,moram se svadjat s nekim zato sto ja vozim VW pa se podrazumijeva da samo to i volim. Ljudi prestanite se baviti glupim stvarima,jebo vas VW,,ko da imate nesto od toga sto se prepirete,nit ce VW biti bolji nit koji ku*ac. Iskreno ja sada u glavi imam puno drugih auta,koje bi rado vozao,ali brate sve to valja odrzavat,ja kao i vecina vozam ono sto mi je nametnuto. I onda se stvaraju ovakva prepucavanja,jedni se nasladjuju drugi se brane i dokle tako. Ajde da se ne svadja niko vise,evo ja cu prvi reci realno. VW nije ni medju prve tri marke auta u svijetu;)

:lol::lol::lol:

Ma daaaaj. Razmisli čovječe

;);) razumijemo se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top