Fiatov gubitak u drugom kvartalu 179 miliona evra

Fiatov gubitak u drugom kvartalu 179 miliona evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
bulex je napisao(la):
za ocekivati s obzirom na kvalitet

neontam ovaj post, necudi me od koga je:D u mene je bravo 2001 god i ima predjenih 210 milja i nikakvih problema, dok kod starog golf IV s 160 milja i svakih 7 dana u servisu radi raznih GLUPOSTI kao sto su razne lampice i ta sranja.. nebi dao brava za nijednu cvrku pa vi pricajte sta ocete:D:D:D

dooobrooo :D
 
sto se tice kvaliteta,znaci nebitno da li je u pitanju auto ili neki mikser,nebitno sta....Njemac vodi glavnu rijec i milion puta sam se u to uvjerio ;)
eh sad svi govore fiat ne valja,vw je zakon...
jest kod zato sto talijan guli fiata do nekih 200.300 holjada i onda ovi sverceri ga dovezu ovdje,dok promjeni 2 vlasnika,nije nizasto...
a kad je u pitanju vw njemac vise cuva auto,malo ga voza,a pogotovo ako je neki manji udes,caooooo hajd ti u BIH :D
to je moje vidjenje trenutne situacije :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
a kad je u pitanju vw njemac vise cuva auto,malo ga voza,a pogotovo ako je neki manji udes,caooooo hajd ti u BIH :D
to je moje vidjenje trenutne situacije :icon_rolleyes:

meni jaran kupio passata 2006-to godiste,196 000 na satu:D
 
edoze je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
a kad je u pitanju vw njemac vise cuva auto,malo ga voza,a pogotovo ako je neki manji udes,caooooo hajd ti u BIH :D
to je moje vidjenje trenutne situacije :icon_rolleyes:

meni jaran kupio passata 2006-to godiste,196 000 na satu:D

ima uvijek izuzetaka edo,al globalno sam mislio...
 
Član
prije ovog imao passata 2004-to godiste,i on je 160-170 hiljada ugrabio:D
prije toga imao passata 1998 godiste,kad je dosao,sa nekih 7 godina mozda imao i on 200.000:D
 
Član
ma ko ga ne guli, i svabe predju s njim mLogo km, pa ga nama posalju, jbg para se nema da se novo kupi, sta ces:icon_rolleyes:
 
i opet uzeo passata...sto znaci da valja :D
a kupis talijana i muku mucis...
da me neki ne shvate pogresno,talijani nisu losi ali kad imas nekog pouzdanog da ti uveze ;)
 
Član
to je sve ko kakva iskustva ima, al opet kad je baš o fiatu riječ, moš ti pitat amera, francuza, japanca, bilo koga, mislim da će svi reć da kvaliteta nije baš na zavidnom nivou, ja npr. nisam nikad još čuo od nekoga da je vozio fiata sa 300-400k km... a neki dan sam vidio taxi passat b5 1.9 tdi sa 340k na satu.. dobro, možda zato što ga čovjek pazi al svejedno
 
bravof je napisao(la):
ili zato sto je motor radjen par puta,,,:icon_rolleyes:

nidje veze...moj golf ima 320 000 na satu i servisnu knjigu koja je vodjena do 2002,2003 i tad ga je naravno uvezo Bosanac i nista vise nije biljezeno,ali sam bas skoro sreo 1 vlasnika ovdje i sve mi je rekao kako jest,znaci nista nije radjeno...
da nije tako,ja bi prvi rekao da ne valja i pljuvao bi po njemu,al hvala Bogu samo gorivo tocim i to je to...
po tvom je sad svako auto preko 300 000 radjeno :icon_mad:
 
Član
Narode ono kad je krs ono je krs pa nek je i neznam koje auto
ako je ono kod majstora svako malo jbg taki auto pa da je formula jedan
 
Član
Redovan servis i sa svakim autom si bezbrizan barem kod mene je tako od forda pa audija i mercedesa i sad fiata ...:lol:

A sto se tice teme pa normalno je svi posluju sa gubitkom al' ajd opet kupuju opel :cool::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top