Fiat

Fiat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
dobro dosao...eto nas sad 3 kakanjca..Fiat je mnogo bolji uzivo,a jos cist,to je tesko na kakanjskim ulicama..
 
Član
Ništa gore ne našim ulicama.Ja operem auto i ostavim kraj garaže i za pola sata tona prašine na njemu,to me ubi
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
dobro dosao...eto nas sad 3 kakanjca..Fiat je mnogo bolji uzivo,a jos cist,to je tesko na kakanjskim ulicama..

heh, et nas još malo ko kineza:icon_biggrin:

Neka nas,ovdje se cesto zna posvadjat pa zajedno smo jaci,jbg..a trebamo se naci pa da napravimo male naljepniece za zadnja bocna stakla, www.bhtuning.com, dole kod onog graficara,blizu abece.
 
Član
Oggy je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
dobro dosao...eto nas sad 3 kakanjca..Fiat je mnogo bolji uzivo,a jos cist,to je tesko na kakanjskim ulicama..

heh, et nas još malo ko kineza:icon_biggrin:

Neka nas,ovdje se cesto zna posvadjat pa zajedno smo jaci,jbg..a trebamo se naci pa da napravimo male naljepniece za zadnja bocna stakla, www.bhtuning.com, dole kod onog graficara,blizu abece.

može, samo recite kad
 
Početnik
ja mogu za dvije sedmice,kad mi prodju ispiti,imam broj od armana,ako i on hoce..ja sam radio neke naljepnice dole,jeftino pravo..
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja mogu za dvije sedmice,kad mi prodju ispiti,imam broj od armana,ako i on hoce..ja sam radio neke naljepnice dole,jeftino pravo..

hajd wwwalja, nazovi ga kad dođeš vamo pa cemo otici zajedno.
 
Član
A Alene šta je sa tvojom sivom dvicom,gdje je ona sad,nisam te vidio ima sto godina.Pa me zanima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top