Fiat Tipo 1.9 TD

Fiat Tipo 1.9 TD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ovako:Fiat Tipo 1.9 TD,59kw,92g,servo volan-podesiv po visini,ostalo od opreme nema nista posebno........i zaboravio sam ima i intercooler ugradjen....
[attachment=12111] [attachment=12112] [attachment=12115]
 
bulex je napisao(la):
fiat... mjera.... da je samo jaci motor....

Hvala drug...ma da je benzin bilo bi dobro ne bi ga nikad ni mijenjao...a ovako malo se provozat i mislio uzet golf 3 po mogucnosti gti...necu puno ulagat u njega samo sto mogu premjestit na drugo auto....felge,muzika,itd...
 
Član
Samir_GTi_16v je napisao(la):
bulex je napisao(la):
fiat... mjera.... da je samo jaci motor....

Hvala drug...ma da je benzin bilo bi dobro ne bi ga nikad ni mijenjao...a ovako malo se provozat i mislio uzet golf 3 po mogucnosti gti...necu puno ulagat u njega samo sto mogu premjestit na drugo auto....felge,muzika,itd...

nece moci felge radi raspona sarafa... ako ti mislis mijenjati auto... nemoj nista onda ulagati...
 
Član
oooohhhhoooooo jos jedan fiJat na forumu;);) neka neka tako i treba;););) lijep ti je fiatic;), ja sam sebi kontao kao prvo auto uzeti tako istog 1.9td ali mi izleti lijep punto i njega uzmem;)
 
Jel zna neko dali se dobije sta snage sa ovim intercoolerom....ima 59kw nadam se bar 5 konja da ima vise zbog intercoolera...ako neko zna neka se javi....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top