Fiat stilo problem

Fiat stilo problem

Član
Eh ovako, prije mjesec dana krenem da otkljucam auto kad ono moja vrata zakljucana i morao sam mehanicki kljuc u bravu i otvorio, udzem ja u auto kad ono u lijevim vratima nema struje nikako, podizaci ne rade, mjerac vanjske temperature,retrovizori. Odem elektricaru i ono do neke centrale, nalazi se ispod tapacirunga te oni lemove poprave i radi sve, kad nakon 20 dana ponovo isto, ja im odvezem kazu otisla ta centrala, ja nadjem istu, kupim od clana Stilo, sve pohvale za njega, odnesem ono hoce samo centralna ( bar moze da se zakljuca :D )da radi sa njom, a u medjuvremenu dok nisam nabavio ovu centralu, dok je moja bila mnogo puta sam daljincem otkljucavao i zakljucavao i najednom zablokirao daljinac i vise ni on ne radi. Isao sam i fiatov servis na pofalicima ali to su baksuzi, ne znaju ili nece sad da rijese problem, kazu za desetak dana i to oni nesto meni supljiraju, ako neko zna kome da vozim da mi ovo popravi ?? kako da daljinac proradi??pomoc??
 
Član
aJ brate slatki sto te navozase za tu glupost jos ce to ida ti naplate ja neznam da je KOD I JEDNOG stila otisla centrala zakljucavanja mogu razumiti kod sudara da je razbiju od udura.
Druga stvar kod stila je normalno da nekad sa orginalnom centralom ti ne otkljuca odmah problem se rjes tako da se zakljuca i ponovo otkljuca ili iz unutra otvori "napomena neki imaju DEAD LOCK"zato nekad ne otkljucaju.
Sam si sebi odgovorio znaci nemas struje u autu ljeva vrata sto onda mislis da je do centralne kad nije.
Po cemu je on zakljucio da je do centrale jel to ona metoda probaj pa sta bude vrati staru centralu sad je toplije vrijeme vjeruj mi doce on na svoje provjeri osigurace i ocisti spojeve oko akumulatora to je tako auto nikad ti nije dosadno.
Auto ima odredjeni broj odkljc i zakljucavananja trebao bi poslje nekog vremena proraditi ako ne proradi otidji imas momka na piku nije skup nek ti ga samo ponovo upise u memoriju kompa on je programiran.
eto da ne duljim javi sta si napravio..
 
Član
e hvala svima, jutros rijesio kod hote, covjek je tito , sah,beg ,car,idol !! Svakako moja centrala ne radi ali na ovu novu pogresan dzek mi svi prikljucivali, cak i uvlastenom servisu na pofalicima, koji su to levati, njima samo kad morate, htjeli oni meni body computer mjenjati i jos nesto,levati pravi,. Znaci centrala nova u vratima a kljuc je ponovo programirao,zakodirao se bio,zna se desiti na stilu, a sreca pa sam imao kod karticu, znaci HOTA najbolji za fiata ;)
 
Član
Nekad e skuplje jeftinije oni bi tebe otelili za kompijutor cca 1000km.;)
Odes kod covjek koji zna znanje i rjesi ti za minut.
 
Član
raymo je napisao(la):
Nekad e skuplje jeftinije oni bi tebe otelili za kompijutor cca 1000km.;)
Odes kod covjek koji zna znanje i rjesi ti za minut.

ma ovi u ovlastenom misle da je svako levat, majke mi idioti pravi, jos jednom svaka cast za hotu ;)
 
Top