Fiat Stilo - Nosač motora

Fiat Stilo - Nosač motora

Član
Pozdrav
Da li neko zna gdje bih mogao kupiti nosač motora za Stila
1.9 JTD 2002 godina, 85kw
Treba mi onaj nosač ispod akumulatora...evo ovako izgleda: http://postimg.org/image/nmms5k28v/
Našao sam zamjenski za sitne pare...ali bih volio neki kvalitetniji...jel neko već rješavao navedeni belaj????
 
Član
Pozdrav, i ja to trebam mjenjati kod sebe također. Gledao sam kod nas u Zenici su 39.00 KM komad, e sad kvaliteta - pojma nemam.
Ako ćeš baš ganjati kvalitet a da ne kupuješ originalne dijelove onda auto-otpad :) pa šta upecaš upecaš.
 
Član
Neki dan sam citao na jednom HR forumu, ljudi se zale da tog jednog nosaca za Stilo nema nigdje kod njih kupiti, cak ni u ovlastenom servisu - ne proizvode ga vise.

Kod nas ima mnogo prodavnica zamjenskih dijelova, pa je lakse. A ako je zamjenski od dobrog proizvodjaca, onda nemas frke sa tim...
 
Član
Meni su opet rekli da mi je otišao onaj oblika reketa ja kupio kad nije taj :p
Nisu opet skužili u servisu koji je pa nisma još ni zamijenio ga uglavnom prenosi vibracije na tablu i blatobran na suvozacevoj strani i to samo na leru cim se obrtaji dignu preko 1000 nestanu vibracije?!

jel i kod tebe tako ?!
 
Član
Meni su opet rekli da mi je otišao onaj oblika reketa ja kupio kad nije taj :p
Nisu opet skužili u servisu koji je pa nisma još ni zamijenio ga uglavnom prenosi vibracije na tablu i blatobran na suvozacevoj strani i to samo na leru cim se obrtaji dignu preko 1000 nestanu vibracije?!

jel i kod tebe tako ?!
Vidis ti si prvi koji je napisao da mu prenosi vibracije na blatobran na suvozačevoj strani...i ja sam to primjetio...
A jesil ikad mijenjao onaj ispod akumulatora????
 
Član
Nisam još ni jedan mijenjao, oni u servisu ne primijete da je koji loš , podvalju nekavim polugama, probaju krenuti dok drže kočnicu i polako puštaju kvačilo, skroz moderna dijagnostika :D Nije prije bilo vibracija od skora su znači da je neki popustio moram nekom drugom otići da pogleda
 
Član
Nisam još ni jedan mijenjao, oni u servisu ne primijete da je koji loš , podvalju nekavim polugama, probaju krenuti dok drže kočnicu i polako puštaju kvačilo, skroz moderna dijagnostika :D Nije prije bilo vibracija od skora su znači da je neki popustio moram nekom drugom otići da pogleda

Ma komplikuju bezze...i meni je jedan neki dan kretao sa povucenom rucnom...i odmah izvali kao iz topa - ZAMAJAC...
A ja kad sam se kasnije posavjetovao o simptomima stradalog zamajca, ma nema šanse...znači debil neki pa hajd...
Mijenjam nosač čim nađem..pa ćemo vidjeti...
 
Član
pa mislim Auto dijelovi "Jasmin" (na kamberoviću polju), a to ti je zapravo firma "Strong", to je ta cijena
 
Član
Da, i meni vibrira samo u leru, i jeste blatobran suvozačeve strane, znam po tome što sam onu zaštitu točka sa unutrašnje strane neki dan šarafao (stavljao nove dodatne šarafe) :)
 
Član
kupovao sam ga ja u motorexu prije par godina oko 110KM je bio.Polovan sa otpada tesko da ces dobar naci...
 
Član
U motorexu ima par stvarih skupljih nego sto su u ovlaštenom servisu direkt iz Italije :p
Vjerujem da se da isti taj nosač kao što je i u motorexu da naći i negdje drugo za manje para, lafet sam nedavno slikao u motorexu i nadjem u auto dijelovi saška isti, isto pakovanje 28 KM jaftinij :p

Znači svi ste mijenjali taj sa slike, onda je i kod mene on xD
 
Član
Zamijenjen nosač..stavljen onaj za JTD, 83 KM Automerc Škoro Kiseljak...i prezadovoljan sam...kao drugo auto...ko nije osjetio razliku, ne zna o čemu pričam...:-D
 
Top