Fiat stilo felge

Fiat stilo felge

Pozdrav.Planiram uzeti felge od fiat stila 16 cola da stavim na svog punta.pa me zanima da li su rupe na istom mjestu,da li je isti omjer sarafa :/
 
Član
Jeste 4x98 je promjer, jedino vidi koje su gume mozda ce ti trebati nizi profil, 45-50 bi bilo idealno za punta
 
Član
205/55 ti je visoko tj. neznam kolko ti je spusteno auto,
al racunaj da ce ti s tom dimenzijom kaciti nazad kad ti dvoje sjedne...;)
 
Član
Trebat ce ti naprijed distanceri a mozes profil 50 staviti sve preko je veliko i zakacat ce nazad;)
215/45/16 moze nazad naprijed ce zakacati kad smotas puni samo nemoj puni motati i nemas problema:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
najidealnije i najjeftinije 195-55-16... barem je meni na volvu original 205-50-16 , ja sam stavio 55 i grebao mi cim netko sjedne nazad, i na ovom i na proslom volvu,onda vratio originalnu dimenziju i sve OK,samo sto je skuplja dosta guma,ali 195-55-16 je jeftinija,a fino se navuce;)
 
Član
Visoka je i 195/55 za punta a 215/40 mozes slobodno i napred staviti msl ono je sira za 1cm od 205 :icon_biggrin:
 
Član
evo jedne fine http://www.pik.ba/artikal/5175921/16-alu-felge-4x98-speedline-6-5j-et48-fiat-alfa-lancia/ ;)
 
Član
Msl ako imaš viška keša možeš staviti i kroz 40 al teško da ćeš naći
polovne 195/45 il 205/40 što se tiče rupe opet zavisi od jotaže feluge i
koliko misliš spuštati kola uzmi ti te kotače namontiraj pa se onda javi...;)
 
Član
nemoj ispod 45 ici 40 je po meni malo za ove nase puteve, prenitžzak profil mada ima strucnjaka i na 35 se vozaju :D

A ako ti bude povisok ima opruga za punta polovnih u oglasima za 70-80 KM uzmes one do tri cm sto spustaju i mjera :)
 
Član
neznam sto se zafrkavas s ovim originalnim felgama.. nadji neke dobre 16-ke sa gumama 205/45 ili 195/45 ili 215/40 toga ima na piku previse.. trazi raspon 4x100 slobodno, samo sto ces kod tokara morat uradit 4 prstena za centralnu rupu to ti je max 20KM.. slobodno mozes navrnut na punta 4x100 obicnim sarafima.. ja sam uzimao s pomicnim konusom i zagubio ih i sarafio obicnim i drzalo je sa 3 seta felgi i skoro 2 god tako vozanja.. znaci samo stavljaj i vozi i bez velike sekirancije.. ;);)
 
Top