fiat stilo 1.9jtd

fiat stilo 1.9jtd

Član
Predstavljam vam svoje prvo vozilo, u pitanju je stilo jtd sa serijskih 115ks,2005.godina proizvodnje...
Auto je kupljeno vec davnog jula 2010. sa 142 000km sa osnovnim paketom opreme a sada je na satu 259 000km...
Na 172 000km remapiran je kod SMchiptuninga na 148ks, 362nm a od skora i na 172ks i 446nm, sve sa mjerenjima...Nekih vecih kvarova nije bilo, radjen je veliki servis, kvacilo neposredno nakon prvog remapa, ostalo sitnice tipa mali servisi,stabilizatori, plocice i slicno...Sve u svemu, zadovoljan sam...
29nxbio.jpg
4tu236.jpg
2mh76vc.jpg

n3m1ph.jpg
 
Član
Jesi stavljao drugu turbinu ili to sve ide na fabricki? Puno mi nekako nm za ovaj drugi cip?;)
Vjerujem da leti jesi mu mjerio 0-100.
 
frende,svaka čast za motor,to mora da ide jako,jako fino :123:
si još nešto dorađivao oko auta?
kočnice,ovjes,unutrašnjost?
inače,po meni jako podcjenjen auto
 
Član
Nista nije radjeno, ovo mi je prvo vozilo, malo sam neiskusan, pa sam ovdje da cujem vase prijedloge i savjete...
 
tako brate crno na bijelo da se vidi koliko cega ima ;)
Poprilicno je presao,fino je izdrzala turbina,ne bi bilo lose da je skines i ocistis kao i usisnu i ostale stvari koje su kod dizela osjetljive,cisto radi prevencije...imas li u planu neke felge stavljat ?
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
tako brate crno na bijelo da se vidi koliko cega ima ;)
Poprilicno je presao,fino je izdrzala turbina,ne bi bilo lose da je skines i ocistis kao i usisnu i ostale stvari koje su kod dizela osjetljive,cisto radi prevencije...imas li u planu neke felge stavljat ?
Malo se nekad cuje turbina, tiho zazvizdi u 2 i 3oj, ali ne zvizdi uvjek, crijevo nije, Srdjan mi je rekao da ne diram nista, kaze turbine koje zvizde mogu sutra otici a mogu preci i miion...Imam u planu felge, ali izduv prije svega, ako nesto vidite na piku ili negdje, slobodno predlozite...Kakav zadnji lonac predlazete?
 
Član
Imas bata sport izduve u novom sadu otidji tamo i nek ti odrade po mjeri , dobro rade a nisu skupi ;)
 
Član
Auuu brutalno sa 115 na 172 KS :cool:
Mislim da je najbolje da ides na fabricke 17" Abarth felge
 
Član
Potrosnja je slicna, naravno ako se konstantno potapa gas da je veca, ali u istim rezimima voznje, potrosnja je cak i niza, vec sam napravio sa novim cipom preko 2500km, srednja potrosnja po bordu je nekih 5,3l ...
 
Top