Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
kAcA je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Jesi li razmisljao mozda o farbanju lajsni u boju auta (ovih sa strane) ili o eventualnom njihovom skidanju ako je to moguce izvest?

Skidat se ne mogu jer ostaju rupe, posebno nazad jer imaju rupice za parking senzore
I ja sam kontao farbat ali svi govore da se ljusti i sl. nakon 2-3 mjeseca?

Prvo se nanosi prajmer na lajsne pa onda farba, onda nema pucanja laka garant.:123:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

Ja zaboravio da imam i ja Italijansko auto :icon_rolleyes::lol::lol::lol:

Evo koja fotka, radova za sad nista pricekat ce sledeci mjesec pa ako Bog da valjda se sta i uradi :icon_smile:

[attachment=32036]
[attachment=32035][attachment=32037][attachment=32038]

Nego bil valjalo da ofarbam unutrasnje rubove felgi u crno,jest da ima posla da se to izlijepi sve i ofaba al eto ako bi valjalo da uradim il da ostavim ovako :icon_question::icon_question::icon_question:
[attachment=32039] [attachment=32040]


Rubove necu polirat ne svidja mi se to svi poliraju pa cu ja radije da ostavim ovako fabricki :icon_smile::cool:
 
Početnik
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

vidi i adi ima stila,pa brate i ilo je vrijeme...:icon_biggrin:

ne bi bilo lose to da ofarbas...bar ja mislim..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

Da,da stilo je jos uvijek tu :cool:
Vidjet cemo sta i drugi misle:icon_smile:
Mozda nelati i koji PS majstor pa proba uradit da vidmo kako bi to izgledalo sa crnom unutrasnjosti rubova,Bravof na tvojim extra izgleda a sad na ovim :icon_question::icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

46ccd67a.jpg
:icon_smile:
 
Početnik
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

nije lose zlaja,samo jos da si skroz ofarbao okolo do falca,mislim da bi bilo puno bolje:icon_rolleyes:
 
Početnik
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

e to...mislim da nije lose...;)

jest da ima puno posla..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

bravof je napisao(la):
nije lose zlaja,samo jos da si skroz ofarbao okolo do falca,mislim da bi bilo puno bolje:icon_rolleyes:
pa ewo ispod sam to uradio! samo ne vidim baš dobro dokle ide falc jer nije nešto kvalitetna slika:icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

dobro se i ti pojavi ..nemoj farbati fele tako mi stoje sivo na sivo...jedino ovo kao na prvoj slici al nebi ja ni to ovako su ok..a krov bi valjalo u crnu ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "Nove fotke"

Ja sta uradiste sa auta! :icon_confused: Ne diraj nista,odlican je! Nisam za ovo farbanje haube nikako,ali svi mi imamo razlicite ukuse!
 
Top