Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
Znas kako na piku kazu kad pitas za sta je kazze univerzalni je od stojadina do BMW M6 :D:lol:
Ovaj je po mjeri radjen za stila, jer je neobican polozaj pa obicni univerzalni lonac ne moze se napasati bez sjecenja branika
 
Administrator
:lol::lol: Al' baš je tako :) Kaže paše na sve :lol:

I ja baš gledam na tom stilu na slici :) Odlično mu leži :) Prava kultura :)
 
Član
Sretno dodjosmo i do te brojke :D 62 000 km predjenih bez kvarova otkako je kupljen :cool:


Zamijenjo ulje i filteri ostalo kaze cika mehanicar ne treba za sad nista el-hamdulilah :D

Malo sam se igrao sa ovim bocnim zmigavcima :D


Tamnije

Svjetlije

I na kraju ocistim ih i ostavim fabricku varijantu skroz providnu :icon_rolleyes:

Dobio je i stilo duplo dno u gepek sad vise trokut sijalice i ostala oprema je uredno slozena
Nisu bas neke slike :icon_confused: slikam ponovo kad stignem



 
Član
Uu dobra stvar ovo sa duplim dnom. Kad montiras uslikaj i u gepeku da vidimo kako izgleda :cool:
 
Član
Ubacio sam al nisam slikao, moram naci sivi etison pa da iskruzim zao mi onaj fabricki sjeci nek ima i on citav :D
A bit ce i za druga Anela ;)

Trebao ti i muziku kakvu slozit dok se malo oporavis od kupovine tih felgi :icon_smile:
 
Član
Anele, ne pravi se muzika od špere :D

samo pazi donji dio je gumiran i lahko se ljušti i kad zaljepiš nema skidana.. ostane taj gumeni dio i sjebe se :icon_mad: Mogu mislit kako nfs-ovski gepek izgleda sa plavim diodama :D
 
Član
slunto jedan, mislio sam na duplo dno, a muzika kad se kupi lahko je instalirati , to mogu i sam :icon_biggrin:
 
Član
NFS stage one, dok se ugrade diode i ventilatori u pretince onda ce biti stage 2 :D

Imaju oni neki mini frizideri na 12V sto rade treba i to gdje strpati :D:lol:
 
Top