Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bravof nece nista da radi mrsku mu felge stavit samo dangubi na forumu :icon_rolleyes::lol:

Ajd stavi felge ne moras ga ni vozat samo gledaj i uzivaj ,topi se evo snijeg :cool:
 
Početnik
hvala jos jednom ;)

@Adi :lol::lol::lol:,felge najvjerovatnije u ponedjeljak, ako bjelo govno opet ne padne..:icon_twisted:
 
Član
ako padne nemoj skidat fele,dat cu ti ja golfa da se vozas dok je snijega,ne brini se:lol::lol::lol::lol:
 
Član
nema na cemu,ako se predomislis znas gdje sam;););)
nego odakle tolika antipatija prema golfu,koliko se sjecam imao si ti golfa,,,zuco je bio jedan od prvih preradjivanih auta u nasem gradu
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
nema na cemu,ako se predomislis znas gdje sam;););)
nego odakle tolika antipatija prema golfu,koliko se sjecam imao si ti golfa,,,zuco je bio jedan od prvih preradjivanih auta u nasem gradu

da imao sam ih,i benzin i dizel,a antipatija se rodila kad sam sjeo u Fiat,em auto ljepse,em jeftinije,em udobnije i sta sve jos ne,a na Golfove sam se nadavao para silu,uvjek mu neki k* fali,ne kazem opet da to auto nevalja ali nikad ne bi dao pare za Golfa dok ima Talijana sa novijim godistem i opremom koju Golf moze jos sanjat po ne jeftinoj cijeni nego realnoj cijeni,jednostavno kupis auto po normalnoj cijeni a od opreme imas sve..e eto ja ti objasni,:icon_biggrin:
 
Član
e nek si vala,vjeruj da me bas zanimalo odakle antipatija prema golfu,,sjecam se ja tvog zutog duje,u ono vrijeme bio ubjedljivo najljepsi golf,,par puta si mene i edinog rodjaka samkeca u skolu povezao,,u to vrijeme nam je to bilo puno bitno,,ej vozimo se u nabrijanom auto,,to se tada tako moglo reci,,,,sad kad si mi sve fino rekao sve mi je jasno,,ako me vidis da vozam stila,,to je zbog tvog stila,vjeruj da mi se dugo nije svidjelo neko auto kao tvoj stilo,ovo ozbiljno mislim,nije sto smo sugradjani,sto se vidjamo po gradu,nego je to jednostavno tako,i ako mognem kako kupujem stila;);)
 
Početnik
hvala drug na lijepim rijecima,bas mi je drago ako je tako kako pises...a zuco je bio stvarno lijep,a najvaznije bio je jedini u to vrijeme,:icon_smile:

hvala jos jednom na lijepim rijecima..;)
 
Početnik
evo ih konacno na autu,nasao sam danas vulkanizera da radi i montirao felge na Stila...:icon_smile:


evo kako to izgleda:icon_biggrin:

34njo21.jpg

md1eh3.jpg

ixtdzo.jpg

2e658hi.jpg

k19xlv.jpg
 
Član
Gdje nadje ove nove felge??:icon_smile:

Predobar je stvarno, pa ne znam sta da kazem.... stvarno sminka talijanska.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top