Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

druze,stilo ti je ubica!

jedan od najljepsih odje! :cool:

sto se felmi tice,ja to nebi dirao, na tu boju te tvoje najbolje leze!

a kad vec oces jos nesto da radis (mada iskreno nema sta vise jer je sve za 10), eto odradi projektore u farove i crna sjenila,to bi bio slag na tortu! :D
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
druze,stilo ti je ubica!

jedan od najljepsih odje! :cool:

sto se felmi tice,ja to nebi dirao, na tu boju te tvoje najbolje leze!

a kad vec oces jos nesto da radis (mada iskreno nema sta vise jer je sve za 10), eto odradi projektore u farove i crna sjenila,to bi bio slag na tortu! :D

hvala, drug!;)
projektori su u planu, mozda cak i ovo ljeto, ako mi se sastave neke stvari!:icon_smile:
 
Član
Evo malo mi bilo dosadno pa nisam 3-4 dana isao na kafu, i za te pare kupio nekih stickera! :lol:
IMG_20120724_115011.jpg
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze tvoj stilo je bio u zenici jel da, ja sam prilazio autu par puta ali nigdje nikoga

Bio sam u Zenici citav dan, ali sam se vrtio oko Mahira, Koki+ i Chuze cijelo vrijeme! :D Samo po nekad bacio pogled na auto, da vidim da mi neko ne drpi onu zastitu od sunca!:lol:

ArminM je napisao(la):
druze tvoj stilo je bio u zenici jel da, ja sam prilazio autu par puta ali nigdje nikoga

Bio sam u Zenici citav dan, ali se vrtio oko mahira, koki+ i chuze!:D
 
Član
sviđa mi se stilo, možda nebi bilo loše da retrovizore ofarbas bojom kao sto su felge :icon_smile:
 
Član
Vidjet cu kad postavim felne u ponedeljak-utorak, pa cu onda razmisliti o detaljima... ali ne planiram pretjerati, da ne bi pretjerao i onda uke*ao :icon_smile:
 
Top