Fiat Seicento, ljuti autić :)

Fiat Seicento, ljuti autić :)

Izvnite što sam vas zbunio, ja sam samo stavio par lijepih primjeraka... Koji su mi poslužili kao inspiracija...
A ima i slika mog auta na prethodnoj stranici... Pozrav svima :)
 
ima mi frend crnog seicenta sa panorama krovom...extra autic lijepo se cuje sa filterom ( isprobano ) hehe....ugl lijep autic za grada
 
Član
u travniku kod poznanika je bio jedan crveni abarth, 1.1 sa 70 i nesto konja ako se nevaram, spusten,abart pragovi spojler na gepeku zatamljen fabricki plavim folijama, ma ludilo,vozio sam ga i auto nenormalno stabilno i brzo bilo..
 
pa znas kako.. taj motor 1.1 koji ti spominjes ima u osvnovi nekih 55 konja... ali sa par modifikacija (filter, povecanje pritiska goriva, izduvni sistem, bolje podesena elektronika itd.) mogu se postici nevjerovatni rezultati... neki cak stavljaju i turbine ali to je glupost...
auto je vec samo po sebi vrlo stabilno + ako ga doradis (stavis mu krace opruge, sire felne...) onda je stvarno fantastican...
ja sam, u sustini, razmisljao da nabavim abarthove branike, suknjice i spoilere sto bi me izaslo nekih 1000 maraka sa farbanjem ali opet to je samo plastika... treba prvo odraditi neke bitnije stvari kao sto su vjesanje i motor... lako je stavit spoilere :icon_smile:
pozz
 
Član
lijep autic,za po gradu ubio se autic,jos kad ga napucas al "kulutrno" bez djidjanja i drugih budalastina,onda ce biti to to...
Sretno u projektu.
 
Član
Bas mi ovaj auto cesto zapinje za oko... ja vozim nesto iz slicne kategorije i stvarno uzivam u toj klasi automobila... Sa par jednostavnih zahvata i redovnim odrzavanjem od ovoga mozes sebi napraviti neodoljiv autic.
Drago mi je sto si ozbiljnije poceo da razmisljas o Abarth-ovom kitu, mada mislim da mozes jeftinije proci od 1000KM, ako ne i upola, u svakom slucaju zelim ti puno srece i ukoliko nesto budes radio "apdejtuj" garazu sa slikama.
 
Ljudi, moze li mi neko pomoci?
Zanimaju me kakva to sve dogadjanja imaju po Bosni sto se tice tuninga, znaci trke na 402, takmicenja u stylingu, dB takmicenja (glasnoce audio sistema) i svih tih tuning okupljanja.... ima li neki kalendar sa svim tim datumima ili ??
vidio sam u "Obavjestenjima" da ce uskoro biti u Gradiski jedan Tuning Show ali eto zanima me da li postoji neka lista.....
hvala unaprijed za odgovor :)
pozz svima

deez je napisao(la):
Drago mi je sto si ozbiljnije poceo da razmisljas o Abarth-ovom kitu, mada mislim da mozes jeftinije proci od 1000KM, ako ne i upola, u svakom slucaju zelim ti puno srece i ukoliko nesto budes radio "apdejtuj" garazu sa slikama.

pa neznam bas da li mogu da prodjem upola, jedino da nadjem neke dijelove na otpad, ali nema ih puno kod nas....
cak i u italiji sve manje....
ali mogu se dijelovi naruciti na internetu iz njemacke i italije novi...
jesu skupi, npr. prednji i zadnji blatobran sami kostaju 500 maraka + suknjice + spoiler + farbanje + montaza.... sve izadje oko 1000 KM...
nema druge.... samo tako..... a da ne racunam u sve to abarthove felne..... ma de.... nema sanse da upola prodjem ;)
 
Član
Prati ovaj dio foruma sto se tice SR manifestacija pise ti kad je sta ...:icon_smile:

http://www.bhtuning.com/street-race-f-91.html
 
Član
Iskreno nikada nisam ni 2 put pogledao "ovaj" auto niti bi mogao stati u njega njiti mjesta za woofer/e
A ako napravis od njega jurilicu od semafora do semafora (ili oko onog kruga u centru teslica) onda respect!
 
adi187 je napisao(la):
Prati ovaj dio foruma sto se tice SR manifestacija pise ti kad je sta ...:icon_smile:

http://www.bhtuning.com/street-race-f-91.html

hvala puno ;)
pozz

Davor_ je napisao(la):
Iskreno nikada nisam ni 2 put pogledao "ovaj" auto niti bi mogao stati u njega njiti mjesta za woofer/e
A ako napravis od njega jurilicu od semafora do semafora (ili oko onog kruga u centru teslica) onda respect!

da da.... na kruznom... sva sreca pa zadnje vrijeme ne rade semafori :p
pozz
 
Član
edi_teslic je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Prati ovaj dio foruma sto se tice SR manifestacija pise ti kad je sta ...:icon_smile:

http://www.bhtuning.com/street-race-f-91.html

hvala puno ;)
pozz

Davor_ je napisao(la):
Iskreno nikada nisam ni 2 put pogledao "ovaj" auto niti bi mogao stati u njega njiti mjesta za woofer/e
A ako napravis od njega jurilicu od semafora do semafora (ili oko onog kruga u centru teslica) onda respect!

da da.... na kruznom... sva sreca pa zadnje vrijeme ne rade semafori :p
pozz


eto idealno
 
Ljudi, nikad počet sa radovima na autu, uvijek nešto preče, poludiću!
Neki dan sam se vozio u Audiju A6, najnovijem, i momak ima kožna sjedišta one biskvit boje, nešto prelijepo, pa meni sad nešto palo na pamet...
Ako kvadrat prave kože u toj boji košta nekih 70 KM (50 ako su u pitanju škartovi) onda bi se za nekih 500 maraka sredit čitav enterijer u mom autu. Pričao sam sa jednim čovjekom koji se bavi tim čitav život i kaže da nije skupo s obzirom na šta se dobije na kraju. Jest to malo i jeftino auto al znam da ga neću prodavat narednih x godina pa što ne bi uradio tako nešto a nevjerovatno me privlači ideja, nemate pojma koliko! Šta kažete?
 
Top