"Fiat" se zabio u traktorsku prikolicu

"Fiat" se zabio u traktorsku prikolicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član


Uploaded with ImageShack.us


Dragan Miljuš ( 24) i Dragan Mihaljisin (49), oba iz Prijedora, vozači automobila "fiat- bravo", odnosno traktora, imali su sreće u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila prekjučer u popodnevnim satima na magistralnom putu Prijedor - Banja Luka u mjestu Končari.

Nezgoda se desila kada je "fiat bravo", krećući se iz pravca Banje Luke, udario u traktor s prikolicom punom drva. Oba vozača prošla su bez ozljeda pa su se kola Hitne pomoći u Prijedor vratila prazna.

Na oba vozila pričinjena je znatna materijalna šteta koju vlasnici nisu procijenili.

Avaz
 
Član
fijat je to jako vozilo :D

inace ovi traktoristi me nerviraju, posebno navecer bez ikakve signalizacije...samo se stvori preda mnom, kad skrecu nema zmigavca i sl...
 
Član
Ajd naveca al ovaj po dani zapuca cojka jos mu poljoprivrednu masinu pokvari cojk mozda zivi od traktora :lol:

A mislim da se traktorista vise kriv pokusao se ukljuciti u saobracaj ovaj brzo iso sa autom i zapuco ga :icon_rolleyes:
 
Član
Traktorista se sigurno živ sasr'o zbog drva, kako objasniti što nema papira za njih.:D

A FIjAT k'o FIjAT, jedan krš manje na cesti.:D

Nego, dobro je da je prošlo bez posljedica, što je prava rijetkost u sudarima sa ovim traktorima.
Stvarno su mi oduvijek išli na živac i vjerovatno nikad i neće prestati, a uglavnom samo zbog te proklete signalizacije koja u većini slučajeva ne radi.
Većina i nema nikakvu dozvolu, pa ni osnovnu potvrdu o poznavanju saobraćajnih propisa.:icon_mad:
 
Član
Nema vece mrake od ovih traktorista, x situacija sam imao da ga pokupim i to sve njihovom krivicom, mamu im :icon_mad:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top