Fiat Punto Sporting- by mario ala

Fiat Punto Sporting- by mario ala

Član
Evo da predstavim svoje drugo vozilo (prvo još nisam predstavio haha)
Radi se o Fiat Puntu Sporting, kupio sam ga prošle godine od prvog vlasnika sa 105000km auto je mažen i pažen, tako cu i ja nastaviti, ima full opremu, motor je 1.6 i oduševljen sam voznim osobinama, da bi to bilo još bolje na autu su koni sport amontizeri i apex opruge, ostale stvari koje su dodatno stavljane su cijeli Brembo kočioni sistem, carello farovi od GT-a, zatamnjeni štopovi, druge alu felge, pioneer elipse na tabli od gepeka (sad imam 8 zvučnika, tvornički je imao 6), mijenjan je protočni ispušni sistem,led osvjetljenje postavljeno di god može :) farbna kočiona kliješta i stavljeni xenoni ima pola sata, još nisam vozio s njima :D
uh jesam se raspisao, evo vama ono sto više volite, a to su slike:











bit ce još slika xenona i ostalih sitnica ;)
 
BHT Ovisnik
jako fin punto,neviđam ih cesto u ovoj boji,bas mu fino lezi,nisu ni naljepnice lose,ali evo kako manje-vise izgleda bez:icon_biggrin:

u svakom slucaju mi se sviđa fijaker:cool:
 
Član
hvala na za sad dobrim komentarima :cool: što se tice naljepnica razmislit ću, moram farbat prednji branik pa možda začepim tu rupu naprijed, da bude bez znaka, dvoumim se dali da ofarbam felge u ovakvu boju:


jeli može netko uradit u PS-u na bar 2 slike iz razlicitih kuteva da vidim :icon_smile:
CoL3 ?
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
dobar Puntac :)

jel to gunmetal siva boja?

hvala.. :)
to su felge sa NISSANA GTR, boja je k11 smoke metalic, kolega sa toyota foruma je farbao svoje felge, pa mogu poslat slike koga zanima kakva je razlika.., meni se sviđa ali neznam kako bi stale na puntu.
 
Član
evo čisto da se javim, punto je živ, pomalo guta kilometre po ovoj vrućini, .., carbon folija u unutrašnjosti, led osvjetljenje ispod nogu, slika xenoa,
stavio sam nove gume pirelli, odlične su :123: :D
imam samo 2 slike ovaj put


 
Fino radiš ,nema viška detalja po meni .. Ne znam da li si ofarbao feluge u onu boju do sad ali ja ih ne bi farbao onako iz razloga što mislim da bi ga previše zatvorilo ..Radije bih išao na neku otkačenu boju,ili bi tražio druge,ne stoje mu ni ove loše al' imaš jako puno feluga koje bi mu bolje pristajale,po meni . Srećno drugar ;)
 
Član
felge su ostale kakve jesu, nisam nista dirao, u potrazi sam za novim felgama koje imaju rub koji se da polirat, onako da izgleda malo prošireno, a srce felga bi ofarbao u neku otkačenu boju, upravo ono sto si rekao, uz to trazim farove s lecom, uglavnom punto sa slike mi je uzor ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Top