Fiat punto mk1

Fiat punto mk1

Član
Pozdrav svima.kol
Evo da i ja konacno predstavim svoju vozilicu, naime radi se o Fiat puntu mk1 98god, odmah da kazem sto se tice motorizacije je klasika 1.1 55ks nista posebno, vrlo mali potrosac sto bih htio odmah naglasiti. Kupio sam ga prije nekoliko godina, izgledao je kao i svaki klasicni putno nista posebno, sto se tice motora on je odrzavan maksimalno i utegnut je uvjek, ali sto se tice limarije bio je u dosta losem stanju. Dosta je bilo udubljenja po njemu lak se gulio na nekoliko mjesta jer je vec nekad lakiran bio ali lose odradjeno toliko da su rupe na zadnjim stubovima popunjavane sa nekoliko kila kita doslovnoo. Auto nisam prije slikao tako da odma stavljam slike sa lakiranja....
d69xl1pfkae261wy9g36.jpg
lb9r6ndxb5bd43iqecm4.jpg
wff46tjvyxdbpwek72j.jpg
, ispravljanja, varenja i sl.
arfcytm14evuc7ql4nkw.jpg
5q2bgd9ocmjsgwqg6td.jpg
2j3g1j8v5glwpgn5wlay.jpg
qhyr3gib33fw5njqnpw.jpg
ivtv5hb76t71xb8nak4.jpg
703tr9hfki010www1dau.jpg


nakon rastavljanja uslijedilo je ispravljanje, smirglanje, kitovanje itd itd


4kuo01ea9y960gr3axy3.jpg
mp5g4c723rrqccpqtp3m.jpg
l5g94bn2rgnn5fftx2i6.jpg
ozpsin6tkg6cpecxk65q.jpg
dym403r9q1wgnem0zi7t.jpg


jw10w6bg6z8hwgmrew.jpg
pp9r2puc02jriqzcodsm.jpg


zatim pripreme za farbanje...auto je radjeno u dvije boje znaci bjela metalik sa punta mk2 i crna mat u koju je isao krov i stokovi vrata, kako to izgleda pogledajte i komentirajte :):)

ddzv23rp668kgwzbd.jpg
08f9ci36wrdrxfjh9fq.jpg
6t8bkr8uli80592qqqc.jpg
ikdwk1gpnjf761h8e76.jpg
bbczfn6t95gf5qa8d207.jpg
fao28vzi7b7ti3yieb7.jpg


ovdje je auto spremno za komoruu rezultati slijede:):)

xyjrdk7i2050kvwwxg.jpg
x2eoazl60q0evy584cfo.jpg
4umj3c109yiii0xlgp7d.jpg
by9z56ogkjr1mfdx5h9j.jpg


da ne zaboravim i branici su bojeni u boju auta:happy::happy:
nakon sastavljanja i svega sljedece sto je islo zatamnjivanje stopki i bocnih zmigavaca...

ay7vhfj2j4ylv23macj.jpg
5k6vsz69gfsw1pgf1v1.jpg
cjqpq85bkzj9qvwvlih0.jpg
n6w2rla4v86a0i024.jpg



malo igranje sa photoshopom na 17-kama hahah :)

2ply5s862a2wyj2u1y8a.jpg


onda smo presli realnost sa borbet 15 :cool:


2hfnv10bsa9y4m06v1x.jpg


zadnje gume su bile 205/55 i stale su bez problema nisam morao nista skidati ni vaditi ali je auto na njima drzalo cestu samo tako, jer punto je inace nestabilan sa uskim gumama :confused:

1v9rw0x97lgtsjz77y.jpg


malo smo ga izveli u priroduu heheh:eek:

5wj3r0regnw6naedmz.jpg

lg953qf7dqe1kwh3vh2u.jpg


onda idu GT pragove koje samo dugo vremena trazio oni su crnoj boji leze mu dobro ali se i danas mislim da li da ih bojim u boju auta...volio bi cuti vase prijedlogee;)

4wa7pw7ps5vdjo1ymlq.jpg

c7bk7jz3qu1websmpli.jpg


sa borbeticama sam se pozdravio i prodao sam ih za jako malo novca sa gumama koje iskreno nisu bilo nesto ali felge sa gumama za 160km:( ali ubrzo slijedilo je iznenadjenje za moju puntaciju dolaze RH CUP 15 :D:D

ns3m2ne82cgsigw0yx.jpg

vv2dh7syknnxcmzb7kc.jpg

0r43e1og379jakf23fc.jpg

nimkmqhi2pjpsl1fg10.jpg

cuxaz9ys48vcjw37u17u.jpg



i onda jos malo poziranja ovog talijančićaaa hehe:cool::cool:

oliqjriqndln6175zne.jpg

4fviopwuur5txix4ob1n.jpg

mrxfn4kqdruceema8tf3.jpg


to je to za sada ove felge su nedavno prodane traze se druge 14 ili 15 i naravno opruge za punta 1 ako netko ima nesto od toga nek javi...sto se tice moje garaze prihvacam sve pohvale i kritike heheh;);)
 
Član
Odlican fiat :D fino si ga sredio :) izgleda isto kao moj bivsi punto :D nek je sa srecom i puno predjenih kilometara ti zelim.
 
Član
Odlican fiat :D fino si ga sredio :) izgleda isto kao moj bivsi punto :D nek je sa srecom i puno predjenih kilometara ti zelim.

hvala druze :) lakirao sam ga prije skoro 2 god, a sto se tice kilometara prelazi i previse tjedno okrene 500-600km nekad i vise bez ikakvih kvarova niti me ikad ostavio na cesti ;)
 
Član
super si ga sredio i doveo u red, spustanje tj opruge bi mu digle izgled duplo, tako da to vidi da ga malo prizemljis
 
Član
super si ga sredio i doveo u red, spustanje tj opruge bi mu digle izgled duplo, tako da to vidi da ga malo prizemljis

hvala druze bas sam maloprije gledao tvog brava pravo mi se svidja sve inace mi je bravo tiha patnja ali HGT hehe :) sto se tice prizemljenja to sigurno ide ali sada i neke felgice trazim pa cemo vidit ;)
 
Član
hvala druze :) lakirao sam ga prije skoro 2 god, a sto se tice kilometara prelazi i previse tjedno okrene 500-600km nekad i vise bez ikakvih kvarova niti me ikad ostavio na cesti ;)
Ma naravno ako dobro odrzavas auto,a vjerujem da je tako,onda nema nikakvih problema :) samo ulje redovno provjeravaj i mjenjaj :) a ti fire motori su stvarno odlicni i mene je moj fiat sluzio 3 godine bez ijednog jedinog kvara ;)
 
Član
Ma naravno ako dobro odrzavas auto,a vjerujem da je tako,onda nema nikakvih problema :) samo ulje redovno provjeravaj i mjenjaj :) a ti fire motori su stvarno odlicni i mene je moj fiat sluzio 3 godine bez ijednog jedinog kvara ;)

sto se toga tice auto se odrzava redovno nikad mu nista ne fali ni ulja ni vode a i ostali potrosni materijal se mjenja na vrijeme tako da je auto uvjek utegnuto a i za svoje perfomanse ide i vise nego dobro :)
 
BHT Ovisnik
Kako mi je poznata garaza i okucnica s nekih slika :D najbrzi punto 1.1 u gradu :D samo ga trebamo ubit u pod, felge i gori !
 
Član
buraz ovaj auto ispade po slikama vise kod tebe nego kod mene hahah :cool: a punto letiii :D evo kolega se javio ima opruge tako da idemoo :D

stavis prednje sportske a zadnje malo skratis i to je to. zadnje kratke je tesko naci i to raja krati, ili narucuje kompletan set kratkih opruga koji je skuplji za talijane od npr njemaca
 
Član
stavis prednje sportske a zadnje malo skratis i to je to. zadnje kratke je tesko naci i to raja krati, ili narucuje kompletan set kratkih opruga koji je skuplji za talijane od npr njemaca

ma ne bih nista kratio kolega maloprije mi je dao ponudu za 4 opruge pa cemo malo sacekati sa dok se financije poprave i uzimam set i miran ;) u svakom slucaju hvala na prijedlogu ;)
 
BHT Ovisnik
ma bolan kad majstor Ed i oni na gas monkey garaž mogu na 60' Bel Airu spilat opruge i prodat mozemo i mi malo zadnje :D
 
Top