Fiat Punto 2003 1.2 poliranje farova

Fiat Punto 2003 1.2 poliranje farova

nakon par instrukcija sa youtube usudio sam se na ovaj projekat jer kao sto vidite farovi su bili u groznom stanju! :)
poliranje je radjeno sa tri vrste vodobrusnog papira prvo 1000 pa 1500 i na kraju sa 2000 polir pasta ne sjecam se koja je bila (pozajmio od rodje) :)
















 
Član
fino fino,nego de ti posto je ovo garaza tvog autica napisi nam nesto o autu kao i koju sliku auta :cool:
 
Nisam ga jos ni jednom slikao jer nema se sta posebno tu slikat obicni fiat punto 2003 godiste, 1.2 8v, 5 vrata, full oprema klima airbag abs klasika, skoro mu ugradio pioneer cd player i neke LG zvucnike u prednja vrata od 200W ali sve ce se to promjeniti za par mjeseci imam u planu da ulozim u njega oko 2000-3000 maraka, u planu su prednji i zadnji branici spojleri sa strana nista krkanski nesto elegantno da bude lijep na oko ;) i ide naravno ponovno lakiranje alu felge 15" novo ozvucenje i na kraju malo jaci motor mozda 1.2 16v ili neki 1.4 to je taman za njega. Trebat ce mi vas pomoc gdje bi mogao nabavit svu tu sminku za njega i sta bi vi preporucili a sutra cu staviti njegove slike ovakog trenutno kakav jest sto bi rekli stock :) pa ce kasnije ici slike kako bude bio napredovao projekat! :D

projekat ce biti slican ovom a ovaj puntac na videu je potpuni isti kao moj sto se tice boje i modela!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jmK86on9S7k[/video]
 
Član
Ljepsi je tvoj 10 puta nego ovaj na klipu... onaj isto monovolumen (koza) i neke djecije felgice rupa izmedju gume i blatobrana 2m
 
Dobar puntilak,cesta ali i jako lijepa boja za njega,nekak najbolje mu i lezi ova plava...samo ganjaj komsija kakve 13-ke siroke,ali bas siroke(ima clan smajke iz tuzle nesto takvo) i spustanje,misim da mu nece trebati te karambolke i dodatci,samo ofarbaj lajsne na karambolkama i vratima (samo lajsne ne i otvore) i na brave baci malo boje i bit ce strahota... ;)
 
na njemu su trenutno 14-ke a kontao sam staviti u proljece 15-ke alu felge kakve dobre i niski profil gume tako da bi to trebalo taman popuniti prazninu bez spustanja i ako neko zna gdje mogu nabaviti za njega body kit ali kulturan nista previse nadzidzano i stavit mu pozadi kakvu dvocijevku ovakav kakav je sad ne cuje se ziv sem kad ga palim ujutro :D i jos jedno pitanje jel ko imao iskustva sa angel eyes ili sta bi preporucili od optike?
 
upali mi se lampica od volana kod puntka mk2, kad ga ugasim i upalim onda nestane, tek nakon nekog vremena voznje ponovo se upali ali nema nikakvih smetnji sve radi normalno, jel moguce da je do senzora?
 
Član
Standardni problem kod Punta, peglat ce te to s vremena na vrijeme.
Mozda ce se morat sta reparirati, obicno svi na reparaciji zavrse... ali treba sacekat i vidjet kako ce se stvari odvijat.
 
Top